Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

První část (str.11 - 101)

2 posters

Goto down

První část (str.11 - 101)  Empty První část (str.11 - 101)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Fri Jun 10, 2016 9:55 am

Zde můžete diskutovat události první části (strany 11 - 101). Nic z těchto prvních necelých sto stran nebude považováno za spoiler. Cokoli pozdějšího ano.
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

První část (str.11 - 101)  Empty Re: První část (str.11 - 101)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Jun 19, 2016 11:34 pm

Tak první část mám za sebou a zvládla jsem ji pěkně rychle tak i přes zpočátku poněkud kostrbatý styl jsem se čtivostí spokojená.
Rachel je mi od začátku nesympatická, s alkoholiky nějak nemám soucit a slitování. Chápu, že se člověk dostane do životní situace, kdy se mu pití zdá jako východisko. To ale nic nemění na tom, že by se z toho neměl stát životní styl a pokud člověk za něco stojí, měl by s tím umět bojovat. Zvlášť pokud začne dělat šílenosti, jako ona. Jako poblejt se na schody společného bytu a vykašlat se na to, padnout do komatu a nechat to najít svou spolubydlící? To by mě hanba fackovala. Rachel už ale nemá ani krapet sebeúcty a mně jí ani není líto. Mějte mě za necitu, ale když se člověk dostane do situace, kdy nemá nikoho, kdo by ho vyhrabal ze sraček, může si za to sám.
Megs "Jess" není teda o moc lepší. Ani jedna postava není moje krevní skupina. Ty, co podvádí své manžely mi nejsou o nic sympatičtější, než alkoholičky a je mi jedno, jak "úchvatnou" výmluvu pro svoje chování mají.
Vyprávění stylem střídání retrospektivy a přítomnosti mi vyhovuje, střídání pohledů taky.
Racheliny díry v paměti ohledně té události u jejího bývalého manžela a jeho nové ženy jsou velmi příhodné a fakt mě zajímá, jak si na všechno rozvzpomene a jestli bude mít něco společnýho s Meganiným zmizením (myslím, že ne). To, že podle policie skoro unesla malou Evie není žádné překvápko, vzhledem k její neplodnosti a celkové životní prohře. Vůbec bych se nedivila, kdyby to byl fakt mimovolný pokus o únos mimina s nadějí, že se za ní Tom vydá a jakmile ji uvidí s dítětem v náručí, hned se do ní znova zamiluje - haha, prober se ženská.
Zajímá mě, jakou roli v příběhu bude mít zrzavý chlápek z vlaku a kdo je ten Meganin milenec - pochopila jsem, že to asi není ten psycholog??
Taky mě udivuje, že Rachel z vlaku vidí takové detaily - jasně, velkou roli hraje fantazie, ale jak blízko u kolejí musí sakra ty domy stát? Very Happy (je tam něco snad o 20 metrech zahrady, ale stejně!)
Jinak teda Scott asi taky nebude žádnej anděl, tyhle přehnaně ochranářský chlapi jsou taky pěkný zlo - asi Meg někdy i praštil - nedivila bych se, když jí leze do pošty atd . (není divu, když ona dělá, to co dělá). Je vidět, že navenek může být v manželství idylka a uvnitř to pěkně zavání průšvihem...
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

První část (str.11 - 101)  Empty Re: První část (str.11 - 101)

Příspěvek pro Tereeeza Mon Jun 20, 2016 9:01 am

Ted mi zase ty obnovujes detaily, ktere uz jsem pozapomnela,i kdyz poblite schody si, svete div se, pamatuju. Rachel je mi jako postava totalne nesympaticka, fakt mi nesedla a nechapu, jak do te role mohli obsadit Emily Blunt.
Stridani pohledu ja mam moc rada, takze se mi to libilo i tady, co se nedozvis od jedne postavy, to je bud v naznaku u jine, nebo kazda nam rika neco a my nevime, co je pravda a kdo si s nami jen hraje.
Jeej, ja bych ti na vsechny otazky tak chtela odpovedet Very Happy
Taky jsem si rikala, ze na zaklade okamziku, kdy vlak stoji, dokaze videt tolik veci a jeste kdyz predpokladam, te jsou ty domy daleko, ale asi v tom ma prsty hlavne fantazie a mozna i ten alkohol Smile
Tesim se na dalsi reakce, az budes postupne vedet vic a vic Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

První část (str.11 - 101)  Empty Re: První část (str.11 - 101)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Jun 20, 2016 11:08 am

Díky za reakci! Smile Jsem ráda, že mohu být někdy také "na druhé straně" Very Happy
Film jsem vlastně úplně vytěsnila Very Happy A Emily Blunt je na Rachel moc velká kočka Very Happy
Tady bych řekla, že si s námi neúmyslně hrají obě, protože ani jedna není psychicky oukej Very Happy
A já bych tě ráda nechala, ale asi si to nejdřív přečtu a pak si o tom pokecáme Smile Když už jsem se do toho pustila Smile
Já jsem hroznej slepoun, takže já bych neviděla z vlaku vůbec nic, ale možná normální lidi vidí líp Very Happy A fantazie je jasná, hned v úvodu říká, že ji má od mala neuvěřitelně bujnou Smile
Já se těším, až pokročím na konec další části! Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

První část (str.11 - 101)  Empty Re: První část (str.11 - 101)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Jun 20, 2016 11:10 am

I když teď jsem se koukla na trailer a Rachel tam vypadá dobře vyšinutě a zlomeně. Myslím, že ji ztvární skvěle! Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

První část (str.11 - 101)  Empty Re: První část (str.11 - 101)

Příspěvek pro Tereeeza Mon Jun 20, 2016 11:17 am

Neboj, nic neprozradim Smile
Trailer jsem videla uz pred nejakou dobou, takze si to uplne nevybavuju, jen mi Rachel fakz absolutne nesedela a snad jsem se ji snad stitila a Emily mi přijde hrozne hezka, i kdyz verim, ze to dokaze zahrat, tak porad tam z me strany nebude takovy odpor, ale to by museli vybrat kdo vi koho Very Happy
Nemam knizku u sebe, takze me mrzi, ze nevim, co vsechno v druhe casti odhalis, ale ty mi to zase pripomenes, jsem v zvedava Smile)
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

První část (str.11 - 101)  Empty Re: První část (str.11 - 101)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru