Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Act one (první jednání)

2 posters

Goto down

Act one (první jednání) Empty Act one (první jednání)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Aug 01, 2016 12:01 am

Zde je prostor pro probrání informací získaných v prvním jednání hry. Prosím neprozrazujte nic, co následuje.
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act one (první jednání) Empty Re: Act one (první jednání)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Aug 01, 2016 9:31 am

Aaaaaaaaaw! To je taková krása, že máme nového Pottera od Rowlingové. Původně jsem o Cursed Child nijak nestála. Vlastně jsem ho neplánovala číst, ale nakonec jsem musela, protože je to prostě HP a když po letech dostanu šanci se ke svým milým hrdinům vrátit, byť jinak, než je moje konzervativní já zvyklé, prostě po ní chňapnu.

Scénář navazuje na poslední kapitolu z Relikvií, hodně dialogů se opakuje, stále nevím, jestli se mi to líbí, nebo ne.

Nová píseň Moudrého klobouku ♥️

Počítám, že většina lidí začne bláznit ze dvojky Albus a Scorpius a objeví se další vlna fanfikcí o (nepravděpodobné) jejich "bromance"...jak já tuhle posledlost nemám ráda....proč by gay dvojka měla být zajímavější než heterosexuální shipping?

Harry se chová jak blb, ale to není žádná novinka.

Návrat pana Diggoryho bylo jedno z největších překvapení.

Albus je po tátovi a má zatvrzelý pocit, že je jediný, kdo může zachránit svět...kde už jsme to jen viděli? Aha...všude Very Happy

Scéna "I want a baby or a holiday and I am going to insist on it" pobavila Very Happy Very Happy








Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act one (první jednání) Empty Re: Act one (první jednání)

Příspěvek pro Tereeeza Fri Sep 30, 2016 7:34 pm

YEEEES Smile))) Miluju to, jsem naprosto oslepena tím, že je to HP a je mi jedno, co si kdo říká, já jsem se obracečem času vrátila o několik let zpátky a jsem s postavami, které jsou mi nejblíž Smile

Na formu jsem si hned zvykla, líbí se mi ty časové skoky, úplně si ty jednotlivé scény umím představit v rychlém filmovém střihu, hrozně by mě zajímalo, jak to zvládají na jevišti Smile

Moc se mi líbí, co se tam rozehrává - Voldemort - dítě, Harryho jizva, Diggory, já se tady nemůžu prostě zdržet dýl, i kdybych chtěla, já musím pokračovat.

Ministerstvo kouzel, mnoholičný lektvar, Albus jako Ron a jeho uchvácení Hermiony - jo, tohle je super Very Happy
A návrat starých scén - Hagridovo setkání s Harrym, no mě to dojímá!
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Act one (první jednání) Empty Re: Act one (první jednání)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Oct 02, 2016 12:59 pm

Já taky a je mi jedno, že to není dokonalé. Mínus pro všechny, kdo si nedokáží užít Rowlingovou posvěceného Harryho Pottera, nic jiného už nedostaneme a mě se to navíc fakt upřímně líbí Smile

Taky se mi to líbilo, jak to bylo překotné, i když mi dělalo potíže si to všechno v divadle představit Smile Jo, chtěla bych na to jít. Určitě Very Happy
Já nemohla uvěřit, že je to o Cedricovi a cestování časem. Motiv absolutně předčil má očekávání Smile
A hláška I want a baby or vacation Very Happy Very Happy Já nemohla Very Happy moje nejoblíbenější část Very Happy

Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act one (první jednání) Empty Re: Act one (první jednání)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru