Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druhá část (str. 102-216)

2 posters

Goto down

Druhá část (str. 102-216) Empty Druhá část (str. 102-216)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Fri Jun 10, 2016 9:56 am

Zde prosím diskutujte pouze události druhé části (str. 102-216). Nic z této části nebude považováno za spoiler.
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhá část (str. 102-216) Empty Re: Druhá část (str. 102-216)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Jun 21, 2016 10:13 pm

Megan je mrtvá. Opravdu....chvíli jsem si říkala, že možná vážně zdrhla, nebo něco....
Navíc máme novou vypravěčku Annu, která teda není o nic lepší než ty dvě můry Very Happy Very Happy Hysterka až na půdu - i když, nemám dítě, tak co já vím, co je to za strach, když se kolem něj motá bejvalka vašeho chlapa, která je očividně totálně mimo...
Scott mi fakt nepřijde jako vrah, ale co já vím, násilí schopen nejspíš je a proč by ji nemohl zabít - na druhou stranu - dítě chtěl dlouho a pokud by motivem bylo těhotenství, tak by to bylo fakt divný Very Happy Pokud by motivem bylo podvádění, tak už ani tolik ne. O dítěti vědět nemusel...
Ale stejně si myslím, že vrah bude překvápko - že to bude Anna, Tom, nebo někdo, na koho zatím nepřišla vůbec řeč. Nebo dokonce Rachel v rauši, nebo ten zrzoun bůhvíproč....fakt nevím Very Happy Very Happy
To, že se do toho všeho Rachel začala plést, jen proto, že si vybájila, že ty dva zná mi od začátku připadá špatně... Ale já ji prostě nemám ráda Very Happy Very Happy A to jak hned přilnula ke Scottovi, i když se ho vlastně trochu bojí - to je taky známka toho, že je dost vyšinutá.
Megan je mrcha - jak sváděla pořád toho psychologa...prostě fuj... a jsem ráda, že její kapitoly na chvíli ustoupily do pozadí.
Psycholog je hnusák v tom, že prozradil novinám ten příběh s udušeným miminem - jinak nevím, kdo by to mohl být, jestli to nikdo nevěděl. Prej lékařský tajemství. To tak.
Cathy musí být svatá - nebo blbá, když pořád Rachel trpí její výstřelky - na druhou stranu, dokud jí Rachel platí, tak jí to může být jedno, ale víte jak.
Jo a líbilo se mi, že Anniny kamarádky mají Čtenářský klub Very Happy
A jinak nechápu, jakto, že nikdo v té knížce nemá pořádně nikoho blízkého, nebo nějaké přátele....I když jak tak vidím, co je to za lidi, tak se nedivím Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhá část (str. 102-216) Empty Re: Druhá část (str. 102-216)

Příspěvek pro Tereeeza Wed Jun 22, 2016 3:17 pm

Jeej, jsi nedala echo a najednou koukam, ze mas docteno Very Happy Ze jsou vsichni naprosto nesympaticky Very Happy Jako Rachel asi uplne nejvic, ale kazda z těch postav je totalne mimo. Jdu skocit rovnou na konec, protoze jsem trochu zmatena, co vis a nevis, tak abych neco neprokecla, to bych nerada Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Druhá část (str. 102-216) Empty Re: Druhá část (str. 102-216)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru