Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

První level

+3
Tereeeza
Kralovna
Melinda (Admin)
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

První level - Stránka 2 Empty Re: První level

Příspěvek pro cwrcekk Tue Mar 17, 2015 11:01 pm

No tak ja som z knihy neskutocne nadšená. Hneď na začiatku uvediem, ze som hracka a tuto knihu mam v pláne na nasom dalaom hracskom stretnuti (som clenkou nintendo hracskeho klubu, nesmejte sa mi) predstaviť ako našu novú Bibliu :-D
Všetko mi je tak doverne známe, hrala som od malicka a kopec hier a zariadení co sú tu spominane si pamatam. A Jastrabia žena bol svojho času moj oblubeny film. Musim priznať, ze pri tejto knihe chrochtám blahom ;-)
Dej zatiaľ super, krásne to odsýpa. Postavy sympatické aj keď priznam sa ze som čakala ze sa horna patka spoji a bude spolupracovať.
A tu prvú hadanku som vyriesila skôr ako Percival, napadlo ma hneď ze to bude na školskom pozemku.
Tak idem čítať ďalej, som zvedava ako to bude pokračovať :-)
cwrcekk
cwrcekk

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 02. 15
Age : 36
Location : Praha

http://www.zschedova.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

První level - Stránka 2 Empty Re: První level

Příspěvek pro Tereeeza Tue Mar 17, 2015 11:08 pm

Tééda, to je paráda, já se ti určitě smát nebudu a myslím, že tady nikdo a je skvělé, že ses v tom tak našla Smile
Jak už tady nebo potom dále padlo, my jsme opravdu ta generace (plus asi ještě lidé o trochu starší), která si řadu věcí s něčím spojí nebo ví, není nám to tak vzdálené, což je hrozným pozitivem si myslím, ta knížka tím stoupne o dalších nevím kolik příček Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

První level - Stránka 2 Empty Re: První level

Příspěvek pro cwrcekk Tue Mar 17, 2015 11:12 pm

Je to fakt skvela kniha a cielova generácia sú tie 80te roky, prípadne prelom 80tych a 90tych rokov. To musí byt nadšený uplne každý, nájsť takto všetky info na jednom mieste, koľkokrát narazim na veci, na ktoré som už zabudla, lebo to bolo dávno :-)
cwrcekk
cwrcekk

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 02. 15
Age : 36
Location : Praha

http://www.zschedova.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

První level - Stránka 2 Empty Re: První level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Mar 17, 2015 11:15 pm

cwrcekk:
Obdivuju tě!!!! Já mám Nintendo DS, který jsem si ale pořídila až asi v 18, protože jsem po něm celé věky šíleně toužila Very Happy Nikdy jsem neměla Playstation, ani jinou konzoli, když jsem byla dítě, hrála jsem jen na PC klasiky jako Age of empires, poslední dobou Counter strike...
Na Nintendu hraju asi jen Mario Kart s kamarádem (jsem Yoshi!) a Super Mario Bros. a jsem v tom dost bídná Very Happy vždycky se někde zaseknu a jsem moc vzteklá, abych se pohnula dál Very Happy Hrozně to miluju, ale dlouho jsem na to nesáhla, najdu si čas vždy jen třeba na horách a podobně....takže naopak, chci o tom vědět všechno, co to obnásí, takový hráčský klub! Smile
To je boží, že jsi takový ten nerd, co by zapadl mezi horní pětku, ty to musíš vidět z úplně jiné perspektivy než my (tedy já Very Happy)! Smile
Těším se na tvé další chrochtání blahem a postřehy! Smile

Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

První level - Stránka 2 Empty Re: První level

Příspěvek pro Tereeeza Tue Mar 17, 2015 11:23 pm

Týý jo, Mario, my ho teda s bratranci hráli na těch 'starých' videohrách někdy mezi lety 1990-2000 a ten byl boží, fakt jsme měli svatou trpělivost a vím, že se bratránek dostal na konec, ale podařilo se nám to jen jednou Smile Tyhle hry jsem milovala, bylo jich tam hrozně moc a fakt jsme se na nich pořádně vyřádili Smile
Co se týká počítače, tak jsem pak hrála různé, když nepočítám Poldu, který mě ale jednu dobu hodně bavil, tak jsem nějakým způsobem prošla WoW, milovala jsem Robina Hooda: The legend of Sherwood (teď jsem koukla na ukázku a nejradši bych se do toho zase pustila), to mi vydrželo dlouho, než jsem došla na konec, ráda jsem hrála Simíky a pak různé střílečky, už ani nevím, jak se všechny jmenovaly Smile Ale nejradši jsem vždycky měla takové ty adventure games Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

První level - Stránka 2 Empty Re: První level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Mar 17, 2015 11:29 pm

Jo, Poldu jsem taky zkoušela, ale moc mě to nechytlo, ale mám ráda spíš arkády typu Hocus Pocus, Crystal Caves, Jazz Jackrabbit...prostě věci, kde něco sbíráš a něco se tě snaží zabít Very Happy
A pak Kao the Kangaroo, toho jsem jednou i dohrála a miluju ho Very Happy
A taky jsme se ségrou hrály Robinsona Crusoea! To bylo úplně boží! Very Happy
A teď jsme tady už trochu off-topic Very Happy Musím založit nějaké nové vlákno, abychom úplně neodradili další diskutující Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

První level - Stránka 2 Empty Re: První level

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru