Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitoly 31 - epilog

3 posters

Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sat Jul 18, 2015 10:05 am

Toto vlákno je určeno pro probrání událostí zejména konce, potažmo celé knihy. Kdo ji nemá přečtenou, vstupuje na vlastní nebezpečí, neboť spoilerům se při jejím probírání pochopitelně vyhýbat nebudeme.
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Re: Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Melinda (Admin) Thu Jul 23, 2015 11:41 pm

To jak Elsa automaticky předpokládala, že když slyší v rádiu o nehodě na silnici a v zápětí přiletí udýchaný táta se zprávou o mámě, že se jí něco stalo...to bylo úplně ukázkově televizní a hrozně se mi tenhle motiv líbil. Ne že by bylo něco suprového na tom, že by se mamince něco stalo, ale vy mě určitě chápete, co tím myslím!
Samův útok byl očekávaný, ale o nic méně brutální a chvíli jsem fakt měla strach co se asi stane!
Chudáček worse, chudáček Britt-Marie. Kent je svině.
Pobavil mě Marcel, který dělal všechno Very Happy
Půlčík Harry potěšil Smile Vůbec mě to jméno nenapadlo, když maminka jen naznačovala Very Happy
Těžko říct, pro koho byla honba za pokladem nejdůležitější a komu byl dán největší poklad. Pro každého měl velký životní význam, ale nejvíc asi pomohl právě Britt- Marie: Smile

Knížka to byla parádní a jsem ráda, že jsem do ní šla prakticky bez očekávání Smile Autorův styl mě nehorázně baví a šíleně se těším na Oveho. Bručouny já můžu, sama jsem pěkný bručoun, takže jsem si jistá, že mě bude bavit, pokud bude alespoň zpoloviny tk vtipný a aktuální jako babička Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Re: Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Tereeeza Mon Jul 27, 2015 8:25 pm

Já už když o té nehodě mluvila jsem si říkala 'proboha, to snad ne, té mamince se něco stalo', pak o tom začala přemýšlet i ona a já se fakt bála, ale uff Smile
Celkově ten útok a příprava na něj (když Elsa říkala 'kdyby se tohle stalo jinak, kdybych tam a tam nešla' apod.) byl opravdu děsivý a měla jsem hrozný strach, ale jak je to tak psané, moje mamka to tak taky totiž říká, že jeden život skončí, aby jiný začal, ale bylo to smutné, hodně, což je asi vždycky.
Brit-Marie, líbilo se mi, že dostala auto a šla objevovat něco, co si do té doby nedopřávala, moc jsem jí to přála, oba muži jí zlomili srdce.
Harry mě taky vůbec nenapadnul Very Happy Pořád jsem si říkala sakra, co mi uniká Very Happy
Způsob pozdravování a omluv byl opravdu originální, babička myslela na vše a hodně věcí napravila Smile Dojímalo mě to, fakt hodně, prolnutí Říše před procitnutím s realitou, naděje, že v Miamasu na Elsu a Harryho bude babička s dědečkem čekat na lavičce... Těším se, až si knížku přečtu znovu.
Určitě se ti bude líbil i Ove, je to opravdový bručoun, ale já si ho zamilovala! Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Re: Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Ivcca Mon Aug 10, 2015 10:12 am

Protože už jsem knihu dočetla před nějakou dobou, nevím k jakým kapitolám se mé postřehy vztahovaly - proto to shrnu vše tady Very Happy
Nelezla vám Elsa už také občas na nervy? Very Happy Prostě typické dítě! To její "jak vy můžete dělat psycholožku, když jste ani nečetla Harryho Pottera?". Při každé zmínce o Harrym mi začaly naskakovat pupínky, protože o něm zkrátka mluvila pořád Very Happy Občas se také chovala jak rozmazlený fakan, když se snažila svojí mamku schválně rozzuřit a podobně. ALE jinak se mi Babička moc líbila. Čekala jsem tedy, že rozuzlení bude větší šok, že se z toho úplně posadím na zadek, ale i takhle mi to vyhovovalo. Taková letní oddychovka.
Jinak se mi moc nelíbil ten vývoj Brit-Marie. Celou knihu se chovala jak totální mrcha, pořád někoho urážela, byla protivná a podobně... A já ji jednoduše nedokázala začít litovat ani potom, co jsme se dozvěděli o věcech, které se jí staly. Asi jsem moc chladná nebo nevím Very Happy
Kačí - přečíst Oveho!!!!! Smile

Ivcca

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Re: Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Ivcca Mon Aug 10, 2015 10:19 am

Mimochodem, jak jste si představovali Worse? Very Happy Já si představovala jako černého medvěda asi tak velikosti dogy. Jenže mi přišlo, že autor častokrát tu jeho velikost hrozně přestřelil. To by nikomu nepřišlo divné, že se po ulici pohybuje pes velikosti koně? Very Happy

Ivcca

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Re: Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Tereeeza Mon Aug 10, 2015 3:06 pm

Já si ho představovala jako bernského salašnického, celého černého a o dost většího Very Happy
Na mě celý příběh dolehl docela hodně, emocionálně mě to celkem dostalo, ale na mě tohle působí no, jsem ta cílovka, která brečí apod. Very Happy U té Elsy máš pravdu, někdy se fakt chovala dost rozmazleně, ale třeba hrozně líto mi jí bylo, když mluvila o tom nevlastním tátovi, že si drží odstup, protože nechce, aby ji nakonec třeba zranil a pak ten závěr a úleva, že se jim nic nestalo, to bylo pro mě hodně silný Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Re: Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Aug 11, 2015 12:06 pm

Lezla, ale takovým celkem snesitelným způsobem Very Happy Asi proto, že byla fiktivní Very Happy
Já bych o Harrym nejradši taky mluvila pořád, takže tohle mi zrovna fakt nevadilo Very Happy
Já nepotřebuju šok za každou cenu a tohle mi přišlo tak adekvátní k celé té knize Smile
Britt-Marie byla totální mrcha, za všechno si mohla sama, ale za to, že umřela její sestra a ne ona, za to fakt ne. A to, že jí to nikdy nezapomněla a dávala jí to najevo jsem její matce nemohla odpustit...
Neboj!
Já jsem si ho představovala podobně jako jsem si představovala Siriuse v jeho zvířecí podobě (ne tak jak vypadá ve filmu). Prostě obří černej huňáč, jak říká Terka, spíš takovej Berňák, černej a chlupatej Smile
Very Happy:D

Její táta byl super no, ačkoli jako otec stál za starou bačkoru...

Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 31 - epilog  Empty Re: Kapitoly 31 - epilog

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru