Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Act three (třetí jednání)

2 posters

Goto down

Act three (třetí jednání) Empty Act three (třetí jednání)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Aug 01, 2016 12:03 am

Zde je prostor pro probrání třetího jednání. Žádná informace z prvních tří jednání není brána jako spoiler. Informace vyskytující se v posledním jednání prosím probírejte ve vláknu k tomu určeném
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act three (třetí jednání) Empty Re: Act three (třetí jednání)

Příspěvek pro Tereeeza Fri Sep 30, 2016 9:58 pm

I když je to hrozné, ty změněné světy mají své kouzlo a bavily mě. Ano, je to všechno hrozně rychlé a nejde se moc do hloubky, ale je to prostě divadelní hra a já k tomu tak přistupuju. Trochu jsem si myslela, že obraceč jeden z nich bude mít, Delphi jsem ale nějak moc nevěnovala pozornost a vlastně mě to vyústění překvapilo.

No a nová věštba, miluju!! "Až ti přespočet budou ušetřeni, až čas se obrátí, až neviděné děti zavraždí své otce, pak se Pán zla navrátí."

A opět dokonalé dialogy: Snape: Jsem mrtvý, předpokládám. (...) Hermiona: To je mi líto, Severusi. Snape: Aspoň jsem si nevzal tohohle. Very Happy Very Happy

A taky "Snape vyšle kupředu Patrona v podobě překrásné bílé laně" ♥️

Je to prostě srdcovka, všechno, Harry se pere se svou "novou" rolí a bohužel mu to musí dojít skrze ty nejhorší možné způsoby. Ron je stále krásně natvrdlý a Draco snesitelnější.
Jsem zvědavá na poslední dějství, jak se dostanou z bludiště, co s potomkem Voldemorta? Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Act three (třetí jednání) Empty Re: Act three (třetí jednání)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Oct 02, 2016 1:17 pm

Mě to taky bavilo. Tyhle hrátky co mohlo být a nebylo jsou naprosto super, máme možnost si je užít, ale nakonec jsme v bezpečí zpět u svého známého Pottera Smile
Delphi.....
Taky jsem ráda, že tam zakomponovali novou věštbu, že to není jedna z těch věcí (nešvar hlavně seriálů), které se použijí jednou a pak už neexistují Smile
Návrat Snapea byl asi jeden z nejjasnějších. Nejmilovanější postava universa (i když o tom, jestli si to zaslouží by se dalo dloooouze diskutovat). A jeho sarkasmus.. Smile
Ron je takový filmový Ron, v tom musím souhlasit s jednou booktuberkou (odkaz na její video dám do dalšího vlákna. Hrozně mě totiž rozhořčila Very Happy )
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act three (třetí jednání) Empty Re: Act three (třetí jednání)

Příspěvek pro Tereeeza Sun Oct 02, 2016 8:22 pm

Snape ♥️ Opravdu, jeden z nejmilovanějších, ale musel si na to chvilku počkat Smile To se mi i hrozně líbí, jak se tahle postava vyvinula v průběhu knížek, jak já brečela a brečím pokaždé u jeho konce...
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Act three (třetí jednání) Empty Re: Act three (třetí jednání)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru