Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Act two (druhé jednání)

2 posters

Goto down

Act two (druhé jednání) Empty Act two (druhé jednání)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Aug 01, 2016 12:02 am

Zde je prostor pro probrání druhého jednání. Žádná informace z prvních dvou jednání není brána jako spoiler. Informace vyskytující se v dalších jednáních prosím probírejte ve vláknech k tomu určených
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act two (druhé jednání) Empty Re: Act two (druhé jednání)

Příspěvek pro Tereeeza Fri Sep 30, 2016 8:46 pm

Umbridgeová, you bitch!! Jasně, někdo by mohl říct, že se tam snaží narvat co nejvíc postav z minulosti, ale mně to vůbec nevadí a fakt to má spád, stránky mi létají pod rukou a já jsem děsně zvědavá, co bude dál.

Turnaj Tří kouzelnických škol - zbožňuju ho a líbí se mi, že ho můžu nějakým způsobem prožít znovu. Líbila se mi konverzace mezi Scorpiusem, Albusem a mladou Hermionou (v podobě Rose), to je kouzelný tyhle situace Smile Trochu jsem čekala, že Cedrika sice nepřivedou, ale něco se změní. Vážný Ron a zlá Hermiona se mi nezamlouvají.. Ani druhý pokus nebyl úspěšný, tentokrát ještě radikálnější, Harry prohrál bitvu a Voldemort vládne.

Chcí víc Nevilla jako profesora!

Na jednu stranu mě ten časový posun mrzí, jasně, k tetě Petunii jsem nikdy neměla moc vztah, ale konstatování, že je mrtvá, to zabolelo, zvlášť ještě ve vztahu k té dece.

Líbí se mi dialogy, je to často vtipné, svižné..Draco: Omlouvám se za tu podlahu, Minervo. Prof. McGonagallová: Řekla bych, že si za to můžu sama, když tu mám krb. Very Happy - já prostě vidím Maggie Smith, jak tohle pronese, s tím svým výrazem Smile

Harry, nebuď takový blb, jako otec jsi fakt na pěst, snaž se trochu, i ten Draco působí přístupněji.
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Act two (druhé jednání) Empty Re: Act two (druhé jednání)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Oct 02, 2016 1:03 pm

Já jsem náhodou ráda, že se vrací staré postavy a musím říct, že to byl zajímavý výběr (viz. dáma ze Spěšného vlaku. Co to kurňa? Very Happy )
To že Hermiona vypadá jako Rose mi přišlo zvláštní, ale proč ne Smile

Vůbec nevím, proč by zrovna Hermionu navždy takhle změnil fakt, že si nevzala Rona...no a že by Ron skončil zrovna s Padmou...nevím, nevím
Přišlo mi, že v téhle lince bylo nejvíc děr.

Neville je boží!
Petunie mě taky zasáhla...a že byla tak melancholická, to je milý!
Draco je jedna z nejlepších postav tady. Sice je divný, že tak vyměknul, ale co už. Harry ho přece jen zachránil.... Mám ho ráda Very Happy A dřív jsem ho nesnášela...
Přesně Very Happy Taky jsem viděla filmovou Minervu, jak to říká Very Happy Very Happy
Harry mi přijde že je vykreslený dost dobře...přece jen on ve svém životě dlouho neměl žádnou otcovskou postavu a vždycky byl vzpurnej vztekloun zvyklej si otevírat hubu na kde koho, to mi přišlo správně udělané, i když to samozřejmě neschvaluji. Oproti němu Draco ♥️
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act two (druhé jednání) Empty Re: Act two (druhé jednání)

Příspěvek pro Tereeeza Sun Oct 02, 2016 8:19 pm

Taky jsem byla za návrat těch postav ráda, nikdy člověk nevěděl, kdo tě v nové realitě překvapí, bavilo mě to hrozně moc Smile

Máš pravdu, Harrymu ten otec chyběl a celkově výchova nevýchova, tak je těžké se pak takové role sám ujmout.
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Act two (druhé jednání) Empty Re: Act two (druhé jednání)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru