Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitoly 21-25 (strany 219-274)

3 posters

Goto down

Kapitoly 21-25 (strany 219-274) Empty Kapitoly 21-25 (strany 219-274)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Mar 29, 2015 4:01 pm

Do fóra vstupujete na vlastní nebezpečí, pokud nemáte přečteno prvních dvacet pět kapitol



Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21-25 (strany 219-274) Empty Re: Kapitoly 21-25 (strany 219-274)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Apr 21, 2015 9:09 pm

Je mi líto Garreta, fandím mu Very Happy A Brada Very Happy Prostě...ta autorka nám to děláš těžký a nastrkuje tam spoustu super chlapů Very Happy
To o Zoe a Downově syndromu jsem si pamatovala, takže to mě nepřekvapilo, ale pořád nechápu, že na to otec Brett nějak neupozornil. Musel to být docela šok a být Brett trochu jiná, mohla by na to reagovat nějak, jak by se to úplně nehodilo. Ale chápu to jako takový test z jeho strany Smile A Brett uspěla Smile
Herbert mi není sympatický. Nevím proč, asi je to jen tou jeho lehkou nabubřelostí ohledně titulu a tom, jak rychle to dal s Brett dohromady a to jen proto, že mu načasování přálo víc než Bradovi, nebo třeba panu Burberrymu Very Happy Ale tak Brett od něj víceméně dostává co potřebuje a i když jí spousta věcí vadí, nejspíš člověk v určitém věku už hledá něco trochu jiného, než ve dvaceti Smile
Chudák Sanquita...


Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21-25 (strany 219-274) Empty Re: Kapitoly 21-25 (strany 219-274)

Příspěvek pro Tereeeza Wed Apr 22, 2015 11:06 pm

Tééda, na to, jak je to tenká knížka, tam je tam strašně moc linií, možná, že kdyby jich bylo o trochu míň, že by některé člověk ještě víc prožíval Smile
V této části bylo málo Brada (nééé) a Garret vypadl ze hry (ale ještě tomu tak úplně nevěřím, to ho za celou knihu jako 'neuvidíme'?) Smile Zjevil se Herbie a taky z nějak neskáču nadšením, i když působí opravdu dokonale, ale cítím, že to pro Brett není to pravé ořechové Smile Každopádně mi ho bude líto, když ho pošle k vodě, protože on je v tom až po uši Smile
Koupě bytu byla moc milá (vysvětlí se její vidina domu, který v inzerci nebyl?Smile) a je dobře, že se osamostatnila Smile
Doba strávená u otce a Zoe byla opravdu skvělá, to jsem si moc užila a oba si je oblíbila Smile Ta škola pro žáky s Downovým syndromem se mi moc líbila, měli to pěkně propracované a potřebují koníííka Smile Jsem ráda, že Brett v Seattlu našla, co potřebovala Smile Ale osud Johnnyho a její matky je opravdu smutný, je mi líto, že spolu nemohli prožít víc času Smile
S tou Sanquitou jsem to tak trochu předpokládala, ale závěrečné okamžiky byly poměrně silné, Holčička Austin ale už od začátku působí kouzelně Smile Ještě by zamilovat se mohli znamenat tímhle způsobem, uvidíme Smile Každopádně doufám, že Brett prince na bílém koni najde a bude mít i děti vlastní Smile
Už mi zbývá tak málo stránek, to nemůžeme stihnout všechno dořešit Very Happy A kdo je ten záhadný muž, který jí pořád utíká? Je to Garret a je to ten, koho konečně dohoní a do kterého se zamiluje?Smile Asi to nevydržím a dočtu to Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21-25 (strany 219-274) Empty Burberry

Příspěvek pro adrisbooks Sat Apr 25, 2015 7:59 pm

Tak už si nemyslím, že bude s Bradem, myslím, že bude s tím tajemným týpkem. Chvíli jsem uvažovala, jestli to není ten psychiatr ale to nesedí věkem Very Happy . No, jsem napnutá jako kšandy, kdo to nakonec bude. Herb je beztak gay nebo mu jde jen o prachy. Ale i kdyby ne, toho by měla pustit k vodě Cool . Je mi hrozně líto Zoe. A ten její holohlavej brácha se mi vůbec nelíbí Very Happy
adrisbooks
adrisbooks

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 02. 15
Age : 30
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21-25 (strany 219-274) Empty Re: Kapitoly 21-25 (strany 219-274)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Apr 26, 2015 6:57 pm

Je toho tam právě nacpaného super hodně, takže oproti ostatním romanťárnám nabízí hodně navíc. Někdy by se mohlo zdát, že je to až na škodu, já bych vynechala celou linku s útulkem pro ženy bez domova, ale chápu, že to autorce do konceptu celého poučení z knihy hrozně zapadalo...
Taky mi chyběli mí dva nejoblíbenější chlapíci. Garret a Brad. Herbie je dost divný a taky mi k ní nesedí. Ona není typ, co se nechá opečovávat a obskakovat. Od pokaženého vztahu s otcem se to s ní veze a prostě s tím nic nenadělá, ale něco takovéhleho prostě přijímat neumí Very Happy
Taky nechápu, jak to bylo s tím inzerátem, ale řekla bych, že to byl jeden ze zásahů shůry, který zařídila maminka Wink Very Happy
Ten jejich osud byl možná až trochu pateticky tragický, ale co...je to romantická knížka, co bych čekala Smile

Adrisbooks:
Další teorie...hmmm Smile To se mi líbí! Smile
Very Happy Very Happy Herb mi taky připadá až příliš dokonalý, to je prostě divný. Já taky měla pocit, že má něco za lubem...a že mu jednou bouchnou saze, až konečně pochopí, že Brett asi neopětuje to, co on chce...ačkoli se zdá jako hrozně chápavý chlapík Very Happy
Mně přijde právě super. Jak je takový pragmatický a umí Brett srovnat Smile Blahosklonnost vždycky není ta správná cesta Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21-25 (strany 219-274) Empty Re: Kapitoly 21-25 (strany 219-274)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru