Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Act four (celá kniha)

2 posters

Goto down

Act four (celá kniha)  Empty Act four (celá kniha)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Aug 01, 2016 9:32 am

Zde se můžete volně rozepisovat o celém ději knihy Harry Potter and the Cursed Child. Žádná informace není považována za spoiler, kdo nemá knihu dočtenou do konce vstupuje na vlastní nebezpečí
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act four (celá kniha)  Empty Re: Act four (celá kniha)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Aug 01, 2016 9:44 am

Do čtení jsem šla bez jakékoli znalosti o této knize mimo faktu, že jde o scénář k divadelní hře a jsem za to ráda. O to víc mě čekalo překvapení Smile

Moc se mi to líbilo. Fakt jo. Nevím do jaký míry má vliv hlavně fakt, že jde prostě o Pottera a do jaký míry je to fakt super, ale určitě jsem to nečetla naposledy....

Všechno to cestování čase jsem vůbec nečekala a i když jsem věděla, že s Prokletým dítětem to nebude jednoduchý, tohle jsem zkrátka nečekala...bylo jasné, že to nebude ani Albus, ani Scorpius...

Voldy a Belatrix...come on Very Happy Very Happy

Návrat většiny postav nečekaný, ale příjemný Smile Hlavně samozřejmě Snape, i když už to moc nebyl on a paní co prodává dobrůtky z Bradavického expresu taky potěšila Very Happy

Několikrát jsem se fakt zasmála, neplakala jsem, i když představa, že se zaseknou v té lince, kde má Ron za ženu Padmu...no to fakt ne Very Happy

Bylo tam hodně takových deus ex machina scén a celý se to trochu zescifovatělo, ale co...stejně to bylo boží a chci víc a chci do Londýna na tu hru, protože si sakra nedovedu představit, jak to všechno udělají....Scénické poznámky mě po chvíli vůbec nerušily Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act four (celá kniha)  Empty Re: Act four (celá kniha)

Příspěvek pro Tereeeza Fri Sep 30, 2016 10:54 pm

A je konec, já nechci koneec, já chci ještě.... A chci do Londýna na tu hru, nechci toho málo Very Happy

Mně se to líbilo moc, stejně jako Melinda nevím, jestli to nebylo jednoduše tím, že je to Harry Potter a že se mi opravdu stýskalo, ale myslím, že ne, prostě to bylo skvělé, já se vrátila a naprosto si to užila. Chtěla bych si dát tu jízdu všech díl znovu.
Ano, je to divadelní hra, nebylo to všechno úplně do hloubky, šlo to všechno rychle a podobně, ale na to jsem prostě přistoupila od začátku. A četlo se to skvěle.

Prokleté dítě a jeho rodiče, no páááni, Voldemort to s Belatrix rozjeli Very Happy

V poslední části se mi hodně líbily momenty z roku 1981, i když sledování vraždění Potterových mě dojalo, tak nějak celkově ta situace, jak na to koukají, ...

Zase ty hlášky, nasmála jsem se jako fakt dost. Hermiona: Pamatuješ, když jsme tu byli naposledy? Je to dočista jako za starých časů. Ron: Jako za starých časů, akorát se přidalo pár culíků, které nikdo nezval. Very Happy Very Happy

No a závěr, Harry a jeho omluvy Cedrikovi, tohle na mě platí.
Jsem dojatá, mám radost, směju se a je to prostě Harry, už mi zase chybí a asi se do Bradavic vrátím hodně brzy, protože tohle je prostě moje největší srdcovka.
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Act four (celá kniha)  Empty Re: Act four (celá kniha)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Oct 02, 2016 1:19 pm

Miluju, miluju, miluju. Určitě jsem to nečetla naposledy (a to už ho mám za sebou dvakrát)

Jako je fakt, že je divné, že si nikdo nevšim, že je Belatrix těhtoná, někdy kolem bitvy o Bradavice? Jako měli asi plné ruce práce, ale stejně...divný Very Happy A nemá náhodou Delphi bílý vlasy?

Náhoda jak blázen s tou přikrývkou, moc nechápu, kde ji v té minulosti vzali...to jako vymotali miminko Harryho a pak ji zase nepozorovaně vrátili? Nemyslím si Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act four (celá kniha)  Empty Re: Act four (celá kniha)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Oct 02, 2016 1:21 pm

A odkaz https://www.youtube.com/watch?v=kUcrQdqgyo4
Booktuberka, které se ta kniha fakt nelíbila a některé její názory mě pořádně dožraly Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Act four (celá kniha)  Empty Re: Act four (celá kniha)

Příspěvek pro Tereeeza Sun Oct 02, 2016 8:25 pm

To je pravda, kdo ví, kdy to dítě porodila Very Happy A že si toho nikdo nevšiml Very Happy A bílý vlasy, tak její sestra Narcissa Malfoyová takové napůl bílé měla, aspoň ve filmu, nevybavím si teď předlohu, tak prostě geny Very Happy I když jsem myslela, že s tou barvou půjdou spíš opravdu do rodiny Malfoyů a ona Belatrix Very Happy

Takových nesrovnalostí tam pár bylo, bylo tam spoustu náhod, lehce vyřešených věcí a podobně, ale to tak nějak připisuju i té formě Smile
A o booktuberce jsi říkala, mrknu na to Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Act four (celá kniha)  Empty Re: Act four (celá kniha)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru