Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Část čtvrtá (str. 295 - 243)

2 posters

Goto down

Část čtvrtá (str. 295 - 243) Empty Část čtvrtá (str. 295 - 243)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sat Jul 01, 2017 9:23 am

Zde je možno diskutovat události celé knihy. Nic není v tomto vlákně považováno za spoiler. Pokud jste zatím nedočetli celou knihu, vstup je na vlastní nebezpečí. Pište svá hodnocení, výhrady, dojmy, porovnání s dalšími, nejen Nessovými knihami, cokoli vás napadne Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Část čtvrtá (str. 295 - 243) Empty Re: Část čtvrtá (str. 295 - 243)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sat Jul 08, 2017 9:11 am

Ness mě překvapil. Volání netvora jsem přečetla, ale bylo to pro mě spíš ok, než že bych z toho byla nějaká unesená, dojatá, zlomená, nebo cokoli dalšího. Tohle na druhou stranu byla naprostá pecka a příběh pro mě znamenal tak stokrát víc. Postavy byly super, tak nějak mi přišlo, že si na nic nehrají a byly uvěřitelné a jejich chování bylo více méně úměrné věku. Dialogy mě bavily, zápletka celkově, ač nijak akční mě dokázala připoutat od začátku do konce.
Rozuzlení je k zamyšlení a já zatím nevím, co si z toho vzít, ale jisté je, že na to jen tak nezapomenu. I když bych ocenila ještě tři čtyři kapitoly Very Happy
Druhé dvě části za mě byly slabší, vlastně se tam pořád tak nějak motali dokola, nicméně ani tak mi netrvalo dlouho se jimi prokousat.
Většinu připomínek jsem si už asi vyčerpala v předchozích částech.
Za mě zkrátka skvělá knížka!
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Část čtvrtá (str. 295 - 243) Empty Re: Část čtvrtá (str. 295 - 243)

Příspěvek pro MMacicekk Sat Jul 08, 2017 9:47 pm

Poslední část jsem přečetla prakticky na jeden zátah, i když pár stran před koncem jsem knihu musela odložit, ač velmi nerada.
Tato část byla celkem akční, jen mi vadilo, že všichni všechno přežili prakticky bez úhony, to už mi opravdu přišlo podezřelé, stejně jako Sethovi.
Samotné rozuzlení, nevím no, já asi čekala něco víc (ha, tak se přece jmenuje kniha Very Happy), nevím, ale po dočtení jsem si řekla, "to je opravdu všechno?". Čekala jsem něco hlubšího, co mě více zasáhne, ale po dočtení jsem nad tím přemýšlela a jelikož se jedná o YA literaturu, asi jsem ji nečetla v tom správném věku. Myslím si, že kdyby mi bylo 17, tak mě kniha dostane mnohem více, hluboké myšlenky tam byly, ale pro mě nic nového, nic, nad čím by mi zůstala pusa dokořán, takže za mě trochu zklamání.
Přesto jsem ráda, že jsem si knihu přečetla a objevila nového spisovatele, o nějž jsem zatím nic jiného nečetla. Možná mrknu po Volání netvora, ale bojím se, že to bude opět mimo mou věkovou kategorii...

MMacicekk

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Část čtvrtá (str. 295 - 243) Empty Re: Část čtvrtá (str. 295 - 243)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Jul 11, 2017 3:47 pm

Já četla třetí a čtvrtou skoro na jeden zátah Very Happy
Je to dost podezřelé, ale vzhledem ke konci si i z toho můžeš vyvodit spousta teorií. Je fakt, že já bych ocenila něco trochu jasnějšího, přece jen aspoň náznakem, jak to sakra je myšleno a co to teda bylo zač ten svět Very Happy
Také bych bývala byla ráda, kdybych byla při čtení mladší, ale co se dá dělat Smile Mě hrozně baví ten Nessův pochmurný a depresivní styl a to, že umí popsat vlastně úplně nudnou věc tak, že lapáš po dechu, co z toho nakonec bude Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Část čtvrtá (str. 295 - 243) Empty Re: Část čtvrtá (str. 295 - 243)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru