Část druhá (Vedlejší místnost, str. 95 - 163)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Část druhá (Vedlejší místnost, str. 95 - 163)

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Mon Jul 03, 2017 4:41 pm

Zde můžete volně diskutovat první a druhou část knihy od strany 95 do strany 163. Jedná se o části Vedlejší místnost, Ve vodě a z vody venku a Zaostřování. Nic z těchto částí není považováno za spoiler. Pokud je nemáte dočtené, vstupujete na vlastní nebezpečí.
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151

Zobrazit informace o autorovi http://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Část druhá (Vedlejší místnost, str. 95 - 163)

Příspěvek pro Tereeeza za Sat Sep 02, 2017 12:07 am

Strašně se mi líbí ty časové skoky, člověk by řekl, že něco bude chybět, ale vůbec nemám ten pocit a vždycky se hrozně těším, kam se ti dva posunuli.
V téhle části sledujeme hlavně Mattiovu genialitu a Alicino bloudění a neschopnost obou dvou překročit určitou hranici v jejich vztahu.
Denisův příběh mě hodně zasáhl, je tam krásně vykreslené, že i když si myslíme, že jsme něco překonali, určitá tenká nit tam pořád je a Mattiovo přiznání o líbání s Alicí ho přeci jen zasáhlo, i když on sám měl na svém kontě daleko víc zážitků.
Jsem ráda, že Mattio řekl Alici o své sestře. Informaci z první části o tom, že se utopila, jsem si vzala za svou a překvapilo mě, že tady vlastně říká, že se nikdy nedozvěděli, co se jí stalo. To je strašlivé, to nevědomí...
Alice se pere sama se sebou. Fotí, navštěvuje nemocnou matku, rodina nefunguje už vůbec a pak je tu Fabio. Jsem zvědavá, jestli se jejich vztah bude nějak vyvíjet. Řekla bych, že po fiasku s rajčetem spíš ne. Nechápu,jak Alice přežívá. Proč to někdo neřeší, když to všichni vidí?
Kam odjel Mattio? Jak to s nimi bude dál?
A konec téhle části s Violou? Vytáhnutí filmu na sluneční světlo mě pobavilo Very Happy
Vůbec netuším, jak tohle může skončit a jsem vážně zvědavá.
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Sat Sep 02, 2017 9:15 am

Při čtení jsem byla ve fázi ležení a lenosti level milion, takže jsem druhou část neokomentovala a pak už ze strachu, že když vím, co následuje, tak něco prozradím, jsem se neodvážila.

Každopádně, přesně jak říkáš, časové skoky byly perfektně zvládnuté, vůbec člověk neměl pocit, že jsou moc dlouhé a něco chybí. Vlastně to bylo uvěřitelnější, než že se pořád děje něco zajímavého co stojí za zaznamenání.

Denisova epizodka byla hodně silná, konečně dobře zvládnutá diverzita v knize, tleskám!
Taky jsem se vnitřně úplně zatetelila. Hurá, řekl jí to, to snad není možný. Asi jediný "pozitivní" moment v celé knize.
Nerozumím tomu, že nikdo ani jednou neriskuje její hněv, něco jí neřekne, sakra, to přece není v pořádku a to, že se o to nikdo nestará nejspíš jen přiživuje její přesvědčení, že to co dělá e v pohodě.
Četla jsem tak překotně, že jsem si vytáhnutí a destrukci jediné svatební vzpomínky vůbec neuvědomila. To je dobrá pomsta, ale nechápu, že tak vlivná rodina neudělala z krámku s fotografiemi kůlničku na dříví po takovémhle přístupu Very Happy
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151

Zobrazit informace o autorovi http://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru