Část druhá (str. 125 - 218)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Část druhá (str. 125 - 218)

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Sat Jul 01, 2017 9:20 am

Zde je možno diskutovat události druhé části. Nic z první ani druhé části není v tomto vlákně považováno za spoiler. Pokud jste zatím nedočetli druhou část, vstup je na vlastní nebezpečí.
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 147

Zobrazit informace o autorovi http://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhá část

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Fri Jul 07, 2017 3:20 pm

Tak se to začalo ubírat úplně jiným směrem, než jsem čekala. Prvek "života online" mi nejdřív do celkového předchozího vyznění příběhu nepasoval, ale vlastně proč ne a teď mě jen zajímá, jak to sakra je s vězením plným rakví, proč jsou všichni tam a Seth byl sám v domě, co lidi vedlo k tomu, že se shromáždili na jedno místo, nebo jestli to byl nějaký lékařský pokus. A proč je země kolem tak zvalchovaná, proč se probudili zrovna ti tři....no milion otázek!
O Owenovi mám svou teorii. Přečtěte si ji jen pokud chcete, je to jen nepodložená teorie, ale chápu, že by to mohlo někoho naštvat, pokud to uhodnu Very Happy
Moje teorie:
Myslím, že únos dopadl jinak, než si Seth myslí a než jak se ho rozhodli prožít. Nejspíš je po smrti a rodina se kvůli této události se rozhodli nechat se uspat a prožívat život online. Takže jeho pátrání po bráškovi bude mít hodně smutný konec. Ale to si jen myslím.
Tommy a Regine jsou sympaťáci, jsem ráda, že Sethovi někdo přibyl. O Řidičovi zatím nevím, co si myslet, co to je zač a co je jeho úkolem, proč je honí a co jim hodlá udělat.
Celý ten svět má dost pochmurnou atmošku.
Líbí se mi hlášky co tam jsou, několikrát jsem se nahlas smála Very Happy
"Takže tím chceš říct, že kdybychom měli zalidnit planetu, bude to jen na mně a na tomhle polským trpaslíkovi?" Very Happy

No jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet, nemůžu si pomoct, ale jdu pokračovat!
Melinda (Admin)
Admin

Návrat nahoru Goto down

Re: Část druhá (str. 125 - 218)

Příspěvek pro MMacicekk za Sat Jul 08, 2017 9:35 pm

Achjo druhá část, ta mě zklamala. Nevím proč, ale vůbec mě nenapadlo, že se kniha začne ubírat tímto směrem. Tady šlo o pouhou dystopii a sci-fi a tyto žánry já vůbec nevyhledávám. Zničený svět, ve kterém přežili pouze tři lidé, navíc se je snaží zlikvidovat podivný tvor - tzv. Řidič, který před očima Reginy už jednu osobu zabil. Ha, takže v tom světě byly před Sethem opět tři lidé..náhoda? Very Happy
Zpětně koukám do knihy a připomínám si druhou část. Dozvěděli jsme se zajímavé věci, lidé zřejmě přežívají v rakvích, také věznice má svůj důvod, opravdu nevím, co si o všem myslet...
Vadily mi řeči typu "už vím, už to vím, už vím jak se to stalo" apod. a pak uběhlo několik stran, než se postava vymáčkla vrrr u toho jsem zuřila celou knihu. Pořád jen náznaky...měla jsem pocit, že si autor akorát vynucuje pozornost, přišlo mi to strašně účelové.
Samozřejmě pokračuji ve čtení, musím vědět, jak to vše dopadne!
Tvou teorii jsem si přečetla, naštěstí až po dočtení knihy, protože já tohle opravdu nečekala!! Zjištění mi vyrazilo dech - doslova.

MMacicekk

Poèet pøíspìvkù : 4

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Tue Jul 11, 2017 3:42 pm

Vidím, že to máme asi úplně opačně, mě druhá bavila snad skoro ze všech nejvíc Smile
Sci-fi já právě můžu, takže mi to nevadilo Smile
Je fakt, že je zvláštní, že tam mohli být vždy jen tři lidé - to mě nenapadlo! Smile
Otázka je - byla to vůbec někdy věznice, nebo to byla jen zástěrka pro ten projekt? Smile
Jo, to mě taky rozčilovalo, to pomalé odhalování Very Happy Účelové je to správné slovo.
Jsem ráda, že jsem ji tedy zakryla, původně jsem ji napsala jen tak a pak mě napadlo, že to možná není dobrý nápad Smile
Melinda (Admin)
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: