Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druhý level

4 posters

Goto down

Druhý level Empty Druhý level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sat Feb 21, 2015 10:49 am

Zde prosím diskutujte pouze události Druhého levelu, resp. vše, co jsme se dozvěděli do strany 366 Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sat Mar 07, 2015 11:16 am

Hned v úvodu se mi hrozně líbí ten rozhovor Parzivala s Art3mis Very Happy četla jsem ho hned několikrát Very Happy "Prosímtě. Vždyť je to jasné. Cítím z tebe vyzařovat výhradně klukovský vibrace."
"Klukovský vibrace? To jako že používám maskulinní stavbu vět, nebo tak něco?" Very Happy Very Happy
A pak se mi u těch dvou hrozně líbilo, že začali objevovat všechny možné krásy OASIS: Že se prostě na chvíli zastavili a ocenili i další stránku simulace, nejen pořád samý Hon za vejcem! Spousta lidí si dalo megamoc práce s tím, aby v OASIS bylo naprosto všechno, tak by bylo škoda, to úplně ignorovat. I když jejich naprostou oddanost lovu obdivuji, na druhou stranu mi to přijde dost sobecké! Smile
Parzivalovy chvíle depresí po rozchodu s Art3mis se mohly zdát trochu zdlouhavě popsané, ale mně to teda ani v nejmenším nevadilo, naopak jsem ráda, že tam tahle část byla, protože si myslím, že Wadea hodně posunula dál. Sice mi hodně chyběla Art3mis, stejně jako jemu, ale tak to v životě chodí Smile
A další skvělá věc na OASIS kromě školství je třeba ta posilovna, kterou si můžete udělat! Very Happy Já chci taky chodit běhat do hvězd! Very Happy
A ta party u Mocného Ogga? S těmi přeměnami na světélka? To muselo být epické!!
Článek o masturbaci z Anorakova Almanachu mě neskutečně pobavil Very Happy Very Happy Hrozně bych si přála, aby Almanach vyšel jako doplněk ke knize!
Taky jste měli u tohoto levelu šílenou chuť dosáhnout největšího možného skóre v Pac-manovi? Very Happy Já teda jo, ale nevím, jak dlouho by mi to trvalo, když jsem se vždy dostala tak maximálně do třetího levelu Very Happy
Ta simulace Zorka aka získání Nefritového klíče se mi líbilo asi nejvíc ze všech! I celá ta hádanka s píšťalkou v cereáliích Smile To bylo prostě hrozně super promyšlené! Smile
Co říkáte na Level 2? Situace se nám přiostřuje. Vražda Daita mě docela šokovala. Nesmlouvavý Sorrento je prostě hajzl a já jsem toužila, aby ho nějaký gunter sejmul Very Happy Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Tereeeza Mon Mar 09, 2015 10:01 am

Včera už jsem 30 stránek nedoklepla, ale musela jsem to udělat před školou, tak moc jsem chtěla vědět, co bude dál Smile Takže bezprostředně po dočtení se to tu pokusím všechno shrnout, pocity atd. Smile
Vztah Art3mis a Parzivala se mi taky moc líbil, včetně toho rozhovoru hned na začátku levelu. Taky to na mě působilo, že se čas na chvilku zastavil, i já jsem Hon dala trochu stranou a usmívala se při čtení, jak jejich komunikace z občasného e-mailu přešla na každodenní, jak se viděli, scházeli apod., to jsou vždycky ty nejkrásnější začátky nového vztahu.Smile Narozeninová párty měla opravdu grády, hrozně se mi líbilo, jak Parzival zaktivoval taneční software nebo napodoboval pohyby Art3emis a pak tak tančili všichni, měla jsem to živě před očima. A ten konec kapitoly: "Venku se ještě na moment zastavila a zůstala chvíli volně viset ve vzduchu, jen na tak dlouho, aby mi věnovala poslední pohled." Sad (Jakoo, po dobu druhého levelu to byl pohled opravdu poslední, jestli se už nikdy neuvidí nebo se jako kdo ví co stane, tak mi to fakt rozdupe srdce, já jim fandím Smile) Jako zvládám hodně konců, ale stejně jsem většinou po řadu knih ta, co myslí na happy end a úplně je vidím, jak se setkají v reálném světě Smile)
Parzival se ze všeho potřeboval vzpamatovat a mně ta část taky nepřišla zdlouhavá, je to součást jeho života a asi nejde hned radostně skočit tam, kde jsme skončili před nějakým vztahem Smile Jeho výbavička je opravdu vymakaná a to cvičení, to taky chcii, abych se k tomu nemusela nutit, ale prostě musela, jinak mi to nedovolí otevřít knížku, popř. počítač apod Very Happy Hodně zajímavé bylo také to, jak Wade v jednom okamžiku opravdu uznává, jak je od okolí izolován, že v reálném životě fakt nic není a v protikladu jeho život jako Parzivala v OASIS, ten kontrast byl fakt hodně silný, na mě to dost působilo.
OASIS se také trochu mění v rámci té Horní pětky, mají svoje planety, kanály, Art3mis svojí značku a kdo ví, co všechno, to je fakt jako když se objeví nějací One direction Rolling Eyes a jim podobní a začne ta mánie, to je moc hezky zobrazeno, funguje to tak všude, i v takovém světě, jakým je OASIS Smile
Hodně mě mrzí oddálení od Aecha/e, i když zase si myslím, že je to tady moc hezky vykreslené, s nalezením partnera se ty priority vždycky trochu mění a někdy na ty kamarády už není tolik času a tohle je samozřejmě extrém, ale stát se to může a pak to dotyčného mrzí Smile
Na druhou stranu se více do popředí dostal Daito a Shoto, ale o těch ještě později Sad
To bylo vlastně taková více popisnější část tohoto levelu (která se mi ale moc líbila, prohloubilo to můj vztah k některým postavám) a pak se to zase dějově rozjelo. Jako Sixeři mě fakt vytáčí, to už nebudu opakovat, to je prostě fakt Very Happy Namyšlenci, namyšlení, kteří nic nezvládnou sami, ten jejich lokátor, no tak ale Very Happy Art3emis a Aech našli klíč a pak přišlo moc hezké gesto od Aecha/e, ukázalo to i na to, že Parzival není tak geniální, jak se může zdát, když mluví o Almanachu, není to postava, která by snědla všechnu moudrost, aby snadno proplula na konec, ale i jemu něco uniklo, něco trochu podcenil a potřeboval pomoc. Zorka byla fakt moc hezky udělaná, to by mě asi taky bavilo Very Happy Pak došlo k něčemu neuvěřitelnému, úplně jsem to hltala a nemohla uvěřit, že jsou Sixráči napřed, jsem zvědavá, jestli se ještě ukáže, že podváděli nějak jinak, ale to asi ne. Každopádně Parzivalovi to zase pálilo a přišel na druhou bránu, kde jsme po filmu procházeli hrou a následně se odkázalo na oblíbenou skupinu a Parzival se dostal na stejnou úroveň se Sixerama, kteří si ale samozřejmě pojistili bránu třetí. Vůbec nevím, co má Parzival v plánu, jestli se 'vzdát' Sixerům, aby ho vzali nějak k sobě a tím prošel tím silovým polem, každopádně do toho zahrnul i své kamarády a já se asi fakt začínám modlit, aby se nikomu nic nestalo Smile
Kapitola o Daitovi mě vážně dostala, shodou okolností jsem před ní včera skončila, aniž bych to tušila, takže se to na mě vychrlilo dneska ráno. Celá ta situace, jak ji Shoto popisoval, následně ukázal, to bylo hrozné..Tohle jsem nečekala a fakt mě to docela zasáhlo, i když se o nich předtím moc nemluvilo. Zase to ale dokreslilo příběh, dozvěděli jsme se o jejich pravé identitě a přátelství Parzivala a Shota to také posunulo o něco výš. "Shoto! Myslím, že tu někdo je! Někdo je uvnitř -" ach jo, hrozný, a já jsem strašná citlivka.. Sad
Jsem zvědavá, jak se dále projeví ta pasáž s pac-manem, to bylo dost zajímavý i díky těm prvkům jako mimo provoz, přetrvání skóre a ještě tak vysokého, uvidíme Smile Pac-mana jsem jednu dobu taky hltala Very Happy
Já taky ještě pořád čekám na vysvětlení z prvního levelu, co měl znamenat ten 'výpadek' v chatovací místnosti Smile
A už musím do školy, trochu nestíhačka, ale knížku beru s sebou a snad bude čas Smile Omlouvám se za román Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Mon Mar 09, 2015 4:28 pm

Tereeeza:
Přesně! Jako by se čas zastavil. Nikdo nedbal na Hon! Ani já! Very Happy Krásné začátky, kdy se dva teprve tak nějak poznávají, vyvíjejí si nové vtípky, který jsou jen jejich...prostě super! Smile Hrozně se mi líbilo, že tam tahle linka byla a ani nemusela být tak "násilná" jako v jiných knihách, kde romantika tryská hrdinům i z uší Very Happy
Poslední pohled mi zlomil srdce!!!
Já se ke cvičení teda umím namotivovat i sama od sebe, protože mi na tom dost záleží, ale všechno to vybaveníčko by nebylo zlý Very Happy a to že nemůžeš dělat nic jiného, než se prostě podvolit a odcvičit si své...to by podle mě byl nejlepší vynález pro spoustu lenochů Very Happy Very Happy
Kontrast byl zrovna v téhle části vážně nejpatrnější a bylo to až dost smutné a zarážející, že se s tím ani nepokouší nic dělat...
Však taky Hon je pro mnoho avatarů něco jako obří a slavná reality show! Hrozně to sledují a baští, když se pohne výsledková tabule tak jsou z toho celí pryč a nakupují cokoli, co má na sobě značku favoritního avatara Very Happy
Taky mi přišlo jako super gesto, že Aech prostě svůj dluh splatil, i když zrovna nebyli s Parzivalem už dlouho v kontaktu...to se pozná férový člověk!
Jako to, jak musel Parzival hrát tu roli a dělat přesně to co postava ve filmu...to je prostě...geniální! Hned jsem si začala říkat, v jakých filmech, nebo seriálech bych byla schopna uspět Very Happy A došla jsem k názoru, že potřebuju, aby někdo něco takového naprogramoval a umožnil a pak budu navždy oddaným otrokem takového člověka, protože něco tak geniálního si fakt potřebuju zkusit Very Happy
Nedokončená Daitova věta byla další zlověstnou vlaštovkou, poukazující na to, že Hon už dávno není jen nějaká hra...
Taky jsem si říkala, jaký bude mít Pac-man smysl, když se nezdá, že by souvisel s bránou, nebo klíčem Very Happy
Výpadek je záhada Very Happy
Nemáš se vůbec zač omlouvat! Smile Je z toho poznat, že tě čtení asi vážně baví a to mi dělá radost Smile Kdyby každý knížku tak hltal jako ty a tolik se porochnil v tom vypisování, co ho zaujalo, budu asi nejšťastnější pořadatel projektu na světě Very Happy
Díky moc!!! Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Radynka Wed Mar 18, 2015 8:58 am

Já jsem zatím rozečetla 2. level, takže to tu nebudu moc pročítat, abych nebyla ochuzená o překvapení, ale musím se podělit o své nadšení a radost. Narazila jsem na odkaz Rocky Horror Picture Show. To je jeden z mých oblíbených filmů, i když je to dost šílený. Smile Jsem nadšená! Nadšená! Nadšená!

A Art3mis s Parzivalem jsou moje nová OTP (doufám, že se to nezkazí). No nic, nemám čas, musím jít číst Very Happy

Radynka

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Tereeeza Wed Mar 18, 2015 9:22 am

Radynka: Je to pořádně šílený, ale taky mám Rocky Horror moc ráda Very Happy Je tam více zmínek, které člověka opravdu potěší Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Wed Mar 18, 2015 1:07 pm

Radynka:
Nezapomeň vše pročíst až budeš na konci druhého levelu a napsat, jak se ti vývoj líbí!! Smile
To je přesně nejlepší moment, když v knížce zmíní něco, co fakt miluješ Smile Jsem ráda, že i ty sis tam něco našla! Smile
Přesně!!! Very Happy Největší ultimátní OTP!!!! Very Happy I v případě, že si to pokazí budou pro mě navždy ideální páreček snů Very Happy
Utíkej!! Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Radynka Wed Mar 18, 2015 6:27 pm

Tak už jsem ho pokořila (ani jsem nečekala, že to půjde tak rychle - ale nešlo to jinak) Smile Jsem napnutá jak kšandy Very Happy
Po Rocky Horror Picture Show mě tam nadchlo ještě pár věcí, nejvíc asi hudba na narozeninové oslavě Oga Morrowa! Já tam chci. A taky se chci měnit v mořskou vílu a ve světýlka. A chci chodit po stropě. Brzo budu mít narozeniny, ale myslím, že takovou party mít nebudu Very Happy
Vydání Almanachu jako dodatek ke knize by se mi líbil. Dokonce jsem se v jedný chvíli přistihla, že jsem si říkala, že si ho musím sehnat. Very Happy No nic, to se mi občas stane Very Happy
Náhodou, mě to, jak se dostával z rozchodu, přišlo naopak krátký Very Happy Čekala jsem, že se v tom ještě chvilku bude hrabat.
V Pac-manovi jsem taky dosáhla maximálně 3. levelu, takže by mi trénink zabral asi dost času (i když mi přijde, že jim tam ten čas utíká nějak jinak - zkouknout tolik seriálů, filmů a nahrát tolik her - na to je 5 let docela málo). No každopádně jsem zvědavá na roli té mince.
A smrt Daita mě zasáhla. Nejdřív jsem si říkala, že je to OK, že se znovu naloguje, ale pak...Sad Sixery nesnáším teď ještě víc. Zasloužili by pozabíjet. A pak se ještě dostanou do čela. Málem mě kleplo. A nadávala jsem Art3mis, že se mohla taky víc snažit.
No jsem zvědavá na pokračování. I když taky doufám v dobrý konec. Smile

Radynka

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Tereeeza Wed Mar 18, 2015 7:06 pm

Úplně chápu to tvoje napnutí a trochu ti ho teď závidím, nejde to jinak, člověk musí prostě číst a stránky mizí a děje se toho tolik Smile
O tom času jsem si taky říkala, tolik věcí (a někdy i několikrát) zhlédnout a načíst za 5 let, těžko říct Smile
Smrt Daita byla opravdu šok a hrozně smutný moment Sad

Jinak holky, jsem asi trochu mimo (teď, že se ptám si přijdu stará Very Happy ), ale co znamená OTP? Very Happy Embarassed Embarassed
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Wed Mar 18, 2015 7:53 pm

Radynka:
Jop, ta oslava byla super a nezlobila bych se, kdyby mi ji někdo v září uspořádal Very Happy Very Happy Ale asi nic no Very Happy

Ono to asi časově zas tak krátký nebylo, jestli se nemýlím, tak několik měsíců, což mi přišlo celkem adekvátní Smile

Tereeeza:
Hlavně ke konci už to čtení zastavit prostě nejde Very Happy Teda já se nemohla zastavit nikdy, ale konec..aaaaaa Very Happy

OTP - one true pairing Smile Prostě dvojka, co ti k sobě nejvíc sedí Smile A stará určitě nejsi! Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Tereeeza Wed Mar 18, 2015 8:01 pm

S tím časem jsme to nejspíš (nebo alespoň já) myslely tak, že za těch pět let (než našel první bránu) toho viděl, přečetl a nastudoval ohromný množství, ať už seriály, filmy, hudba, všechno, že nevím, jestli by to opravdu takhle stihnul, ale jen jsem se u toho zastavila, pak už jsem nad tím nepřemýšlela Smile
Já jsem jako pochopila, že je to v něco v tomhle smyslu, ale vůbec mi na to nešla napasovat vhodná slova Very Happy Díky za osvětlení Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro cwrcekk Thu Mar 19, 2015 12:43 am

Tak prave som ukoncila druhy level a necakala som to ale tie stránky mi odsypali ešte rýchlejšie ako v tom prvom. Daldia kniha, co zhltnem veľmi rýchlo. Stále som nadšená, dej da posuva tým spravnym smerom, kopec akcie, spravni zaporaci, nejaká ta romantika a zlomene srdce a odhodlanie vyriešiť velku záhadu, ten autor vie, co robí :-)
Ale rozmyslala som, ze autor si toho musel poriadne veľa naštudovať co sa týka realii 80tych rokov, to nie je len tak vysypat všetky mena, roky, detaily....to musela byt celkom guska, aby všetko sedelo.
cwrcekk
cwrcekk

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 02. 15
Age : 36
Location : Praha

http://www.zschedova.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro cwrcekk Thu Mar 19, 2015 12:44 am

Myslela dom fuška Very Happy
cwrcekk
cwrcekk

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 02. 15
Age : 36
Location : Praha

http://www.zschedova.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Radynka Thu Mar 19, 2015 10:20 am

Tereeeza: JJ, já myslela těch prvních pět let. Vždyť některý ty seriály byly hrozně dlouhý. A když si vezmu, že ještě chodil do školy a musel spát..No to je fuk. Wink

cwrcekk: Taky mi to uteklo mnohem rychleji.
Jinak já si Ernesta Clinea představuji jako Hallidaye - miluje 80. léta a chce, aby je milovali všichni, tak napíše knihu Very Happy

Radynka

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro cwrcekk Thu Mar 19, 2015 10:36 am

Máš pravdu, ja si ho predstavujem presne tak isto Very Happy
cwrcekk
cwrcekk

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 15. 02. 15
Age : 36
Location : Praha

http://www.zschedova.blogspot.cz

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Tereeeza Thu Mar 19, 2015 10:53 am

Radynka: My na to totiz asi koukame hodne z naseho pohledu, kdy toho mame pomerne dost kolem, a jsme treba dnes radi, kdyz si pustime jeden dil serialu a precteme par stranek knizky Very Happy Parzival, a ostatni, po par hodinach skoly vicemene prosedel u pocitace a jel jeden dil za druhym a s tim spankem to u nej take nebylo valne Very Happy Takhle si to obhajuju ja Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Thu Mar 19, 2015 11:14 am

Cwrcekk:
On v osmdesátých létech vyrostl, takže podle mě nejprve vysypal z rukávu všechny hry a pop kulturní odlazy ze svého dětství a pak udělal rozsáhlou rešerši :-)

Radynka: Na tom podle mě určitě něco je :-) zlatá osmdesátá holt my mladí už nezažili a on si přeje, abychom si je užili aspoň jeho prostřednictvím :-)
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Radynka Thu Mar 19, 2015 7:12 pm

Cwrcekk: myslím, že se mu to dokonale povedlo. Smile

Tereeeza: Asi neměl Facebook Very Happy

Melinda: Stejně naše 80. léta nebyla ta samá jako ta americká. Ale rozhodně bych tu dobu chtěla zažít. Smile

Radynka

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Melinda (Admin) Fri Mar 20, 2015 11:07 pm

Radynka:
Asi neměl facebook Very Happy Very Happy To je trefný Very Happy Very Happy
No, já kdybych si mohla vybrat, tak ty naše bych zažít nechtěla Very Happy Ale ta Amerika by nebyla marná Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Druhý level Empty Re: Druhý level

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru