Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitoly 21 - 30

2 posters

Goto down

Kapitoly 21 - 30 Empty Kapitoly 21 - 30

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sat Jul 18, 2015 10:03 am

Toto vlákno je určeno pro probrání událostí prvních třiceti kapitol. Kdo je nemá přečtené, vstupuje na vlastní nebezpečí, neboť spoilerům z této části se při jejím probírání pochopitelně vyhýbat nebudeme.
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21 - 30 Empty Re: Kapitoly 21 - 30

Příspěvek pro Melinda (Admin) Thu Jul 23, 2015 11:31 pm

Odhaluje se, že pohádková říše není tak docela záležitost pouze babičky a Elsy....začíná to trochu nabírat na obrátkách a i ačkoli je příběhů z Říše možná méně, paradoxně začínáme trochu víc vidět do všech záležitostí a spojovat si je.
Odhalení toho, kdo je vlatně Stín mě trochu vyděsilo. Na druhou stranu, co by to bylo za dobrodrůžo a pohádku, kdyby tam nebylo nějaké temné zlo, přesně jako on. To, kdo byl Samův přítel už není taková záhada, to asi odhalili všichni dřív, než to bylo explicitně řečeno Smile
Elsin táta mě bavil čím dál víc Very Happy jako táta asi nestál za moc, ale jako postava je super Very Happy
Jak se začalo ukazovat, kdo je všechno s kým příbuzný...to bylo taky fajn. Nečekala jsem Alfa s Kentem....začala jsem větřit co se týkalo Alfovy jediné lásky, ale říkala jsem si...proboha Britt- Marie? To snad ne Very Happy Ale že jsou bráchové jsem nečekala Smile
Taky mi začalo být strašlivě, ale nehorázně líto Britt-Marie... ta část s hledáním holicího strojku a když pak přiznala, že to dělá proto, aby ji Kent oslovoval jménem...málem mi puklo srdce....a taky to o jejím dětství a sestře...člověk se přestal divit, že je tak zahořklá a zlá...a začal se sám za sebe stydět, že si o ní myslel, že je ježibaba. Aspoň já se styděla určitě...ukázalo se, že odsuzovat člověka na základě prvního pohledu je zároveň ta nejlepší i nejhorší věc na světě.

Jo a zaujalo mě, že Elsa dostala k vánocům tři knížky o osudech různých postav z Harryho Pottera....ty knížky snad existujou???? Prosím, řekněte, že jo! Very Happy

Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21 - 30 Empty Re: Kapitoly 21 - 30

Příspěvek pro Tereeeza Mon Jul 27, 2015 8:18 pm

Jee, úplně se mi to vrací, když jsem to četla Smile Odhalování a propojování jednotlivých postav je opravdu skvělé, něco jsem tipla, ale něco by mě ani nenapadlo Smile A Britt-Marie, čekala jsem, že za tou slupkou bude trochu jiná, ale tohle bylo opravdu hodně silné, taky mi jí bylo hrozně líto. Neměla to celkově jednoduché, odsouzení vlastní matkou apod., hrozný. (Líbí se mi, jak dodržuješ taky poslední odstavec :p )
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21 - 30 Empty Re: Kapitoly 21 - 30

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Jul 28, 2015 1:05 pm

Právě, chuděra. Žít s tím, že si její matka myslí, že umřít měla ona...to je hnus, velebnosti... Sad

Very Happy Very Happy Jůůů...a to to ani nebylo úmyslné Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 21 - 30 Empty Re: Kapitoly 21 - 30

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru