Kapitoly 26-30 (strany 275-335)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Kapitoly 26-30 (strany 275-335)

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Sun Mar 29, 2015 4:03 pm

Jak se vám knížka líbila jako celek? Měli jste pocit, že se postavy někam posunuly a že jejich vývoj byl přirozený? Jaká vedlejší postava vám přirostla k srdci? Co vás štvalo a co vás těšilo? Který z úkolů byste nebyli schopni splnit, ani kdyby to mělo znamenat životní změnu, která potkala se ztrátou práce Brett?
Jaký jste měli pocit z maminky, která znala Brett líp než své boty, promlouvající ze záhrobí?

Chci znát všechny vaše dojmy! Smile
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 147

Zobrazit informace o autorovi http://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Kapitoly 26-30 (strany 275-335)

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Tue Apr 21, 2015 10:14 pm

A je po všem Smile Bylo to super Smile I napodruhé Smile Hodně věcí jsem zapomněla a dost jsem si jich připomněla během čtení, ještě než se staly Smile Pamatovala jsem si, že z Garreta se nakonec vlastně vyklube pan Burberry, že Sanquita bohužel umře, a že si Brett adoptuje malou Austin.
Pamatovala jsem si i, že jsem Brett jistou část knihy nemohla snést. Když byla hysterická kvůli miminku. Kvůli adopci. Ona si vždy vše vysnila, jak to bude super a hrozně rychle se nadchla a přitom si to představovala jako Hurvínek válku. Ale to je asi lidská přirozenost. Já nevím...
Jsem ráda, že pustila k vodě Herberta. Taky mi ta jeho přehnaná pozornost vadila a asi jsem divná, ale úplně jsem Brett chápala, jak jí dusí, že pro ni chce udělat první poslední ještě dřív, než si sama uvědomí, že to chce Very Happy
Měla jsem ráda Jean. Přísnou a drsnou ředitelku Joshua house. Měla vše, co taková ženská mít má a vedla to tam dobře. A nakonec, když ještě Brett pomohla s adopcí si mě získala dokonale Smile
Garret alias pan Burberry...jasně...absurdní náhoda...ale fakt jsem byla ráda, že se nakonec skutečně setkali tváří v tvář a dobře to dopadlo Smile
Prostě je to skvělá knížka a basta a já jsem ráda, že jsem měla důvod si ji znovu přečíst Smile Líbil se mi humor, který tam vnášel hlavně Brad, líbila se mi láska, které tam bylo spousta, líbila se mi pestrost daná úkoly a nejvíc se mi dostal pod kůži právě Garret a Brad Smile Vážně perfektní Smile Nemám co vytknout Smile
Melinda (Admin)
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tereeeza za Thu Apr 23, 2015 12:14 am

Musela jsem to dočíst a dozvědět se, jak to všechno dopadne Smile
V poslední části mi přišla hodně nafouknutá, ale zároveň rychle ukončená, záležitost s adopcí, najednou tam byla babička, hned soud, vypadalo to tam takhle, pak ale Jean všechno zachránila a Brett si všechno vysnila, pak se hroutila a pak zase dobrý Smile To bych asi klidně zvládla bez toho dramatu, prostě by měla Austin a basta Smile
Herbert byl trochu urputný, dlouho jsem se bála, že do toho Brett nakonec půjde, ale rozhodla se správně Smile
Pan Burberry jako Garret, s ubývajícími stránkami už to bylo čím dál jasnější, zvlášť, když jsem si i já uvědomila, že Brad je ten nejlepší přítel a že tam nic nebude Smile Setkání to bylo milé, ale mně se ještě víc líbila ta scéna v dešti Smile Jak zkonstatoval, že milá učitelka a sympatická dívky se v ten den spojily v jednu Smile
Říkala jsem si, co chtěli s Brademe číst u 'zamilovat se', to přece četli hned na začátku, kde ji maminka kárala, že Andrew to úplně nebude Smile (Docela dobrý, jak Megan po prvních kapitolách zmizela z knížky úplně Very Happy )
Celkově zakončení u toho stolu, jak se tam všichni sešli, bylo moc fajn, Carrie a její rodina, tatínek se Zoe, Shelley s rodinou, s kterou si taky v průběhu ujasnili svoje priority a Catherine s Joadem, s kterými Brett nakonec taky našla společnou notu. Oslava maminky, kdy každý něco řekl, byla moc super Smile
Moc ráda jsem tuto pouť s Brett prošla, nebyla jednoduchá, ale končila happy endem, už jsem ho zase po nějaké době asi i potřebovala Smile Knížka má své mouchy, na mě tam třeba bylo moc zápletek, snesla bych jich míň a třeba víc propracovaných Smile Ale nemůžu knížce upřít, že se skvěle četla, měla humorné, ale i dojemné části a celkově byla moc fajn Smile Garret a Brad, souhlasím s Melindou, jsou k sežrání, oba moc fajn a škoda, že neměli ještě víc prostoru Smile
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 85

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro adrisbooks za Sat Apr 25, 2015 10:17 pm

Tak jsem to dočetla:) Za jeden jediný den:). A moc se mi to líbilo! Fakt super knížka se vším všudy. To Brettino nadšení a vysnívání si věcí mám úplně stejněSmile. A obě nás život právě proto vždycky překvapuje:) Třeba takovýma náhodičkama jakým byl Garret. A moc se mi líbí jméno Austin. Doufám, že Brett potom měla i další děti:).
adrisbooks

Poèet pøíspìvkù : 8

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tereeeza za Sun Apr 26, 2015 12:30 pm

Hrozně se mi líbí, že přemýšlíš i nad rámec příběhu, taky to dělám, i když vím, že postavy žijí v daném úseku knihy, stejně, jako se v nich dozvídáme o jejich minulosti, po zaklapnutí přemýšlím i o jejich budoucnosti a i já Brett přeju další děti Smile
Tereeeza

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Sun Apr 26, 2015 7:03 pm

Jako nějaké to drama tam autorka prostě ještě přihodit musela. Taky mi to přišlo pak už hodně překotné a překombinované a divím se, že stihla víceméně uzavřít všechny linie Very Happy
Taky jsem si říkala, že se nakonec nechá zlomit a řekne si, že se do něj zamiluje časem, jen proto, že má rád Austin a nechce být sama Very Happy
Já tenhle nápad dostala už hodně brzy, že Garret = pan Burberry, protože jsem si říkala, že taková náhodička, to je přesně autorčin styl Very Happy Very Happy
Podle mě měl další obálku, nebo další papír v té stejné obálce, případně se na tom papíře psalo něco dalšího, co přečetl až potom? Ale nevím Very Happy
Meg vypadla z knížky i z jejího života a bodejť by ne Very Happy
Taky mi ten závěr přišel sladký. Sice jak ze špatného filmu, ale krásný a tak nějak ladil s celým vyzněním knížky Smile
Jsem ráda, že sis knížku užila Smile

Adris:
Jsem ráda, že se ti knížka líbila Smile Je to takový ten pravý slaďáček, který my holky občas potřebujeme Smile
Já taky doufám, že měla další děti, ale tipla bych si, že určitě Smile

Já si taky občas vysnívám, jak to s postavami bylo dál, protože přeci jen jejich život neskončil s koncem knížky Smile A taky jsem ráda, že autorka nenapsala druhý díl. Protože takhle bylo podle mě řečeno tak akorát. Kdykoli se můžeš k příběhu vrátit, ale cokoli by se ještě snažila přimyslet, už by to bylo prostě špatně a jasně pro prachy Smile
Melinda (Admin)
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tereeeza za Sun Apr 26, 2015 8:08 pm

Jeej, to na druhý díl fakt není, to už by bylo asi moc, takhle to stačilo Smile Ještě teď zpětně, protože nevím, kam bych to mohla napsat, abych někomu kdyžtak něco neprozradila, tak pořád s těmi liniemi si říkám, že jich tam opravdu bylo hodně, i s tím učitelováním, představila nám několik rodin a pak jsme vlastně skončili jen u Sanquity, mě by zajímala hned ta první, ale i konec toho Petera, něco bylo takové nedořešené, nemyslím si, že by to autorka sama nedomyslela, jen tam toho dala až moc a pak vyzdvihla jen něco a to mě mrzelo, spíš bych to tam pak nedávala vůbec Smile
Tereeeza

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tiw za Tue Apr 28, 2015 10:35 am

Protože jsem lenoch líná a hlavně proto, že jsem knihu prakticky přečetla na jeden zátah, zapojím se do diskuze jen u posledních kapitol. Smile
Knížka se mi moc líbila, i když musím přiznat, že jsem od ní po všem tom povyku očekávala mnohem víc. Vyskytovala se zde řada skvělých nápadů, ale bohužel většinu z nich dle mého názoru nedokázala autorka dotáhnout do konce.
Nejvíc se mi líbila prostřední část, kdy hlavní hrdinka konečně ukončila vztah s Andrewem (mimochodem pěkný pitomec) a začala se na plno věnovat učení. Konečně to nebyla ta ufňukaná holka ze začátku. No a pak ta část s miminkem ... to bylo strašně dojemné. Smile
Konec mi přišel tak trochu uspěchaný. Rozhodně by mi nevadilo, kdyby autorka přidala alespoň ještě jednu kapitolu, kde by ten vztah mezi Brett a panem Burberrym trošku rozvedla.
Tiw

Poèet pøíspìvkù : 1

Zobrazit informace o autorovi http://www.octeni.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Thu Apr 30, 2015 6:21 pm

Vůbec nevadí, že se zapojíš jen zde Smile Naprosto chápu tvou argumentaci, i když já jsem právě během čtení vždy odběhla okomentovat aktuální kousíšek, abych přesně věděla, co můžu a nemůžu prozradit, nicméně je jasné, že ne každý se chce uprostřed čtení vytrhovat ze soustředění Smile
Taky mi u pár linek přišly nápady trošku nedotažené. Aby se dalo všechno zvládnout tak, jak by si nápady zasloužily, chtělo by to aspoň dvojnásobek stránek....
Hrozný pitomec!! Very Happy
Taky se mi líbilo, že ji maminka přivedla k její pravé vášni (i když myslím, že tou nebylo učení, ale pomoc těm kteří neměli v životě tolik štěstí, protože u učení se moc nepředvedla...)
Hooodně uspěchaný....Jako mně se třeba zrovna líbilo, že moc nerozmazávala vztah s Garrettem, hodně se mi líbil ten epilog, jakože to bylo po delším čase. Úplně z toho šlo cítit, jak byla celou dobu konečně spokojená. Spíš bych věnovala víc času dotažení všech možných předchozích linek. Třeba i nějaké info o tom, jak si vede firma pod taktovkou Catherine, co Zoe a její táta, co Shelley a její manžel na mateřské...a tak Smile Možná i pár slov o Peterovi, nebo dalších dětech.
Melinda (Admin)
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru