Fórum Čtenářského klubu My addictions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

3 posters

Goto down

Kapitoly 16-20 (strany 172-218) Empty Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Mar 29, 2015 3:59 pm

Vstupujete na vlastní nebezpečí, pokud nemáte z knížky přečetných prvních 20 kapitol.

Co si myslíte o Brett a jejím poslání?
Myslíte si, že ji plnění seznamu v životě někam posouvá? A kam? A je to tak dobře?
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 16-20 (strany 172-218) Empty Re: Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Apr 21, 2015 1:33 pm

Megan je hrozná. Fakt...nakopala bych jí...A ty její krátký paže! Very Happy
Opět mě bavila chemie mezi Bradem a Brett, hlavně v útulku, ale i pak u ní a u něj...i když samozřejmě pokud Brad pořád miluje Jennu, měl by se chovat jinak, ale osamělost a smutek na každého působí jinak Smile
Konečně jí zavolal táta a i když se teď chová dost zvláštně, myslím, že to bude mít nějaké racionální vysvětlení Smile
Části se Sanquitou mě moc neberou, asi jsem necita, ale nějak se do toho nedovedu vžít..
To je chytrolínka, že jí to došlo až teď, proč pozůstalost zařizuje Brad Very Happy
A jinak je chuděra taková, že se vždycky pro všechno hned nadchne a pak ji zbydou jen oči pro pláč...
a je takový zmatkař a pořád na sebe nechává někoho čekat...někoho, na kom jí fakt záleží...grr!
A s Garrettem už mám jisté podezření, jak to s ním je, tohle si totiž možná pamatuju z prvního čtení Very Happy Už se těším, že jim to konečně vyjde a setkají se tváří v tvář Smile
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 16-20 (strany 172-218) Empty Re: Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

Příspěvek pro Radynka Tue Apr 21, 2015 7:59 pm

Very Happy Těma krátkýma pažema jsi mě dostala Very Happy
Tady v týhle části mě začala Brett štvát. Hlavně kvůli tomu, že taťka se s ní nechtěl hnedka sejít a ona začla fňukat, že ji nikdo nemá rád. Pak už jsem to viděla všude.
Mně přijde, že kdyby byly části se Sanquitou víc rozepsaný, tak by to bylo lepší. Vlastně celkově je těm všem postavám dáván malý prostor.
Very Happy Garrett je fajn. :-)

Mimochodem, když jsem ti říkala, že jsem se koukla na konec, tak to jsem nevěděla, že stačí si přečíst komentáře na databázi. :/ Takže radši nečíst Very Happy

Radynka

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 06. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 16-20 (strany 172-218) Empty Re: Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Tue Apr 21, 2015 10:25 pm

Radynka:
Jako co je to za problém, krátký paže? Very Happy Very Happy To že nemůže dosáhnout do poličky znamená, že má krátký paže? Very Happy Pche Very Happy
Přesně...Brett začala bejt dost ufňukaná Very Happy Ale tak na druhou stranu po všem čím si prošla...taky bych si asi trochu stěžovala Very Happy
Jo no...aspoň by ten její vztah k ní byl trochu uvěřitelnější...protože takhle tam hned bylo, jak Sanquitu chce zachránit a to prakticky hned potom, co ji viděla poprvé...no nevím Very Happy
Ježiši, někteří lidi jsou na hlavu s těmi spoilery Very Happy
Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 16-20 (strany 172-218) Empty Re: Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

Příspěvek pro Tereeeza Wed Apr 22, 2015 8:25 pm

Brett a Brad, Brett a Brad Very Happy (nejde to napsat moc rychle za sebou Very Happy ) Ty jejich momenty miluju, výběr pejska, koňský vtípky, situace u Brett a pak u Brada, ach joo, ať se odmiluje a je s Brett Smile Ne, vím, že tohle není jednoduchý a někdy z pocitu samoty člověk dělá věci, které by jinak neudělal, ale doufám, že si uvědomí, co chce...aaa...že to bude Brett Very Happy Už v prvním příspěvku jsem říkala, jak to mamča vymyslela a proč najala Brada, tak snad se mi to vyplní Very Happy
Brett a její těhotenství, trochu jsem doufala, že si to jen vyfantazírovala, nechtěla bych, aby měla dítě s Andrewem, ale pak mi jí bylo líto, opravdu to vzala moc vážně.
Líbí se mi její vztah s Carrie, asi opravdu dokázaly navázat na to, kde přestaly.
Garret, vůbec nevím, co se z něho může vyklubat, nejdřív jsem si myslela, že to bude ten, co bydlel pod nimi, ale tomu není moc, což ale Garretovi taky být nemusí, podle mě jí to přímo neřekl, no, fakt nevím a jsem z toho zmatená, už aby se viděli Smile
Trochu mi vadilo, že už podruhé nepřišla na domluvenou schůzku.
Příběh Sanquity, nedotýká se mě úplně nějak hodně, ale jedno mi není a je mi jí líto, neměla to asi v životě jednoduché a to dítě je jediné, co by jí na světě mohlo držet Smile Trochu mě napadá, že to přeci jen nepřežije a dítě půjde k Brett, ale to snad ne Smile
Rozhovor s otcem se mi nejdřív moc líbil a pak mě mrzelo, jak z toho byla smutná, ale je to prostě těžké, pro obě strany, doufám ale, že se to všechno vysvětlí a najde, co hledala Smile
Tereeeza
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 22. 02. 15
Location : Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 16-20 (strany 172-218) Empty Re: Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

Příspěvek pro Melinda (Admin) Sun Apr 26, 2015 6:51 pm

Mně se právě ta jejich podobnost ve jménech hrozně líbila Very Happy Jak kdyby byli pro sebe stvoření Very Happy Very Happy
Koňské vtípky byly nejlepší Very Happy

Taky jsem nechtěla, aby s ním byla svázaná dítětem. Když on ho prostě nechtěl a ona by se ho ještě kvůli dítěti snažila udržet u sebe, třeba by proti maminčině vůli zařídila, aby dělal právníka v té jejich rodinné firmě....jen aby dosáhla toho, co si zrovna myslela, že hrozně chce...Ale jak se prostě vždycky nadchla pro něco, tak ji pak holt čekal tvrdý pád na hubu no... Sad

Carrie je kámoška jak má být Smile
Jsem ráda, že spřádáš teorie o tajemných lidech Very Happy Smile
Přesně. Mě úplně naštvala. Jen proto, že se posedla zase nějakým dalším směrem a to tím samaritánským...a zanedbá domluvenou schůzku a je jí to úplně jedno...na jednu stranu pochopitelné, ale mrzelo mě to...
Mě se právě nedotýkal skoro vůbec. Nějak jsem se do téhle linie nedokázala vžít. Ale Sanquity je mi líto, ne že ne. Měla v životě všechno podělaným navrch...


Melinda (Admin)
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 09. 02. 15

https://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kapitoly 16-20 (strany 172-218) Empty Re: Kapitoly 16-20 (strany 172-218)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru