Kapitoly 11-15 (strany 114-171)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Kapitoly 11-15 (strany 114-171)

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Sun Mar 29, 2015 3:57 pm

Vstupujete na vlastní nebezpečí, pokud nemáte přečteno prvních patnáct kapitol.

Co si myslíte o Brettině vztahu s maminkou? Myslíte, že je možné někoho takhle dobře znát? Co si myslíte o novém Brettině povolání?
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 151

Zobrazit informace o autorovi http://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Kapitoly 11-15 (strany 114-171)

Příspěvek pro Radynka za Tue Apr 14, 2015 7:18 pm

Z téhle části jsem nadšená. Jsem moc ráda, že se Brett rozešla s Andrewem (a odnesla z jeho bytu všechno, co mohla). Věděla jsem, že je to hajzl, ale že až takovej. A Megan? Shocked Svině svinutá. pig
A taky jsem ráda, že Brett a Carrie spolu prožily tak pěkný den. Smile
Mně se vztah mezi Brett a její maminkou moc líbí a věřím, že něco takového existuje i ve skutečnosti.
A je poznat, že Brett je v novém zaměstnání šťastná. Jsem zvědavá, jak to dopadne s Peterem. Doufám, že ho Brett trochu zpacifikuje. A doufám, že ještě blíž poznám dívky z Joshua House. Smile
A hledání otce je dost napínavý. Musím si přečíst ještě alespoň kousek study

Radynka

Poèet pøíspìvkù : 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Tue Apr 21, 2015 1:09 pm

Radynka: Jako takovej double kopanec v tom, že se s ní rozešel a hned si naše jinou a ještě k tomu je to její kámoška? No to je hnus, velebnosti...
Já tedy nevím, možná dokud ještě obě osoby v tom vztahu žijí, tak to existuje určitě, ale až takhle Smile No, jistá nadsázka tam podle mě určitě je Smile
Peter je svině Very Happy Ale na druhou stranu, jak si může Brett hrát na učitelku, když neumí počítat? Co to jako má bejt? A jak ho to tím pádem plánovala naučit? Very Happy

Mám hrozně ráda Garreta. Je to správný psycholog a jak dokáže Brett uklidnit už jen tím, že si s ní povídá. Carrie je boží a miluju ji Smile a vůbec se mi líbí, jak se Brett zase začala obklopovat fajn lidma ne jen hadama co si hřála na prsou takovou dobu Smile
To jak všechno možný hned darovala Josua house mi přišlo dost narychlo, ale tak já nemám takový ten zachráncovský komplex a pravé sociální cítění v tomhle, takže pro mě je to nad mé chápání Very Happy
Taky se mi líbilo, jak Andrewovi sebrala z bytu úplně všechno Very Happy haha Very Happy
Shelley je mi líto, je poznat, že je doma nešťastná a doufám, že začne zase pracovat Smile
Taky je dost zvláštní, jak strašně rychle přilnula k Sanquitě, dívce, která o to v podstatě nestojí...ale zase...nemám samaritánský komplex, nerozumím tomu Smile
Konečně je o krok blíž k nalezení otce - taková náhodička - splnění jednoho úkolu vede ke splnění dalšího. Ta maminka byla ale šibalka Very Happy
A málem jsem začala poskakovat blahem z Bradova pozvání na večeři Smile bounce bounce
Melinda (Admin)
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tereeeza za Wed Apr 22, 2015 7:23 pm

Musím souhlasit, že tyhle kapitoly byly perfektní, četla jsem je ve vlaku domů a ta cesta neskutečně utekla Smile
Brett a její nové povolání, na tohle člověk asi potřebuje hodně toho sociálního cítění, neříkám, že ho úplně nemám, ale já bych se svým způsobem do toho i bála jít, protože mi ty oblasti a někdy i samotní lidé přijdou nevyzpytatelní a v normálním životě to není úplně jako v knížkách, a nikdy nevíme, co se může stát Smile Ta Eve byla docela mrška a pěkně v tom Brett nechala vykoupat, ale ta si poradila skvěle Smile Amina a její rodina působila ohromně příjemně, Sanquita je zvláštní, trochu se bojím, jakým směrem se to bude ubírat, ohledně její nemoci atd., Peter, o tom se asi taky ještě něco dozvíme Smile Taky jsem si říkala, jak může učit všechno, byl to docela rozptyl a pak v té matice se moc nepředvedla, tak nevím Smile Ale alespoň ji to přivedlo ke Garretovi, který je opravdu moc fajn Smile
Setkání s Carrie bylo ohromné, neskutečně sympatická postava, vlastně celá její rodina a to, jak se díky tomu posunula dál v hledání otce je perfektní Smile
Andrew byl blbec od začátku a viděli jsme to i tady, co jsem nečekala, byla zrada od Megan a je mi teď celkem protivná Smile Ale líbil se mi Brettin obrat od 'nechám mu tu všechno vybavení' po 'všechno vezměte' Very Happy Odvezení veškerého nábytku ženskému útulku mi taky přišlo ohromně rychlé, chápala jsem to jídlo, chápala bych třeba to oblečení, ale tohle mi taky přišlo trochu moc Smile
Brad a jeho (ne)vztah s Jenn a souznění s Brett, bože, jak já jsem zvědavá, kam se tohle vyvine, chci je spoluu, ale trochu se bojím, že to neklapne, hodně mluví o tom, že vidí, jak je zamilovaný do té přítelkyně Smile
Hodně se mi líbí Brettina proměna v tom, že si uvědomila, kolik věcí je opravdu zbytečných a že život není jen o drahých dárcích a věcech, že je opravdu schopná se řady majetku vzdát ve prospěch druhých nebo v touze pomoci sobě, např. v hledání otce Smile Skvělé bylo, když jí Brad dal obálku za tu charitativní činnost, ani ji nečekala, opravdu to nedělala za úmyslem tu obálku dostat a tím jí to možná ještě víc těšilo Smile
Co se týká maminčina domu, tak jsem si říkala, že ho možná zamýšlela jako pro Brett (v závěru, jako jeden z bodů), ale nevím, jak to bude teď řešit, když tam nemůže být déle než 30 dní Smile

Ještě jsem zapomněla, že jsem vůbec netušila, že Jennifer Hudson vyvraždili rodinu :/
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 89

Návrat nahoru Goto down

Otec?

Příspěvek pro adrisbooks za Sat Apr 25, 2015 4:22 pm

Upřímně řečeno, po tom, jak popisovala jaký měla vztah s otcem, napadlo mě, že to bude asi z toho důvodu, že je nevlastní. Zatím si myslím, že ten její otec bude ten psychiatr. A ten týpek co se s ním furt potkává mi začíná lézt na nervy. Kdo to je?
adrisbooks

Poèet pøíspìvkù : 8

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Sun Apr 26, 2015 6:46 pm

Tereeeza:
Přesně. Neznáš "rodinné" pozadí těch lidí, nikdy nevíš, jak se zachovají a kam až to může zajít.
Já právě nechápu, jak se může najednou bez praxe rozhodnout, že bude učit, když ani neumí látku, kterou má vyučovat Very Happy Nebo si ji aspoň nepamatuje Very Happy To je prostě divné a na vzdělávání v USA to nevrhá moc pozitivní světlo Very Happy
Právě. I to, že jim připravila mega večeři mi zezačátku přišlo zvláštní, ale pak pochopitelné. Ale kdybych se sama potýkala s finančními problémy, tak asi nedám vše, co můžu prodat jen tak do útulku pro ženský, který sotva znám. Ale jsem v tomhle jiná než Brett, možná to zní hrozně lakomě, ale prostě bych to neudělala Very Happy
Taky se mi ten její posun moc líbil Smile I to, že nezjištně zvládla tu charitativní činnost. Jak říkám, pro mě to bylo přehnané, ale krásné gesto Smile
30ti denní lhůtu jsem si uvědomila dřív, než ona a taky jsem si říkala, jak to bude řešit a její snaha o "podvod" byla trošku zvláštní, vzhledem k tomu, jak jinak dělal vše proto, aby maminčina přání respektovala...
Já Jennifer Hudson upřímně ani neznám, takže jsem to taky nevěděla...

Adrisbooks:
Jo, taky mi to přišlo celkem jasné. Ti chlapi to takhle mají zakódované v sobě, že nevlastní potomstvo nevychovávají stejně, jako pokrevní...

Je super, že máš nějaké teorie Smile Odhalení se dočkáš, neboj Smile
Melinda (Admin)
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: