Kapitoly 6-10 (strany 60-113)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Kapitoly 6-10 (strany 60-113)

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Sun Mar 29, 2015 3:53 pm

Kdo nedočetl až do strany 113, vstupuje do tohoto vlákna na vlastní nebezpečí. Bez obav zde probíráme co se v uplynulých deseti kapitolách stalo.

Jak se podle vás Brett vypořádává s nekonečným seznamem naivních dětských přání? A jak se vám zamlouvají lidé (mužští) v jejím okolí? Co Brettin vztah?

Naposledy upravil Melinda (Admin) dne Mon Apr 20, 2015 8:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 147

Zobrazit informace o autorovi http://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Kapitoly 6-10 (strany 60-113)

Příspěvek pro Radynka za Tue Apr 14, 2015 11:41 am

Moc se mi líbí, že to Brett nemá vůbec jednoduchý, ale že je všechno popsáno vcelku reálně a nic jí nepadá do klína. Úplně se do ni dokážu vcítit a bylo mi jí strašně líto, když se snažila o ten komický výstup. Smile

Ale držím ji pěsti. Hlavně doufám, že se začne zase kamarádit s Carrie. Na tuhle část příběhu se těším moc.

A její muži. Od začátku jsem myslela, že to dá dohromady s Bradem, ale teď už mám pochybnosti. Jen ať nezůstává s Andrewem. Vždycky se mi chce křičet, ať není blbá. Very Happy Ale uvidíme, jak to bude vše pokračovat.

Jelikož mi to nedá a nemůžu se od toho moc odtrhnout, tak se to dozvím asi brzo. Very Happy

Radynka

Poèet pøíspìvkù : 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Tereeeza za Mon Apr 20, 2015 2:24 pm

Souhlasím s Radynkou, taky se mi dost líbí, že to není odškrtávání jednotlivých přání, že se jí to úplně všechno hned nedaří nebo, jako třeba ten výstup, ani nijak výrazně nezadaří, ale ze zkušenosti vyplyne ponaučení Smile I ten komický výstup mi dost připomněl PS Miluju tě, ve kterém Holly zase zpívá a jelikož nemá hudební sluch, tak je to dost falešné a ve výsledku to dopadne dost podobně jako s Brett Smile
Jsem moc zvědavá, jak se bude vyvíjet její učitelská dráha Smile
Překvapení s otcovstvím, když už měla ten deník, tak mě to trochu napadlo, ale do té doby vůbec, líbilo se mi, jak popisovala svůj vztah k tomu Charlesovi, jak vždycky toužila po otci a nikdy nepochopila, proč on ji odmítá a připisovala chyby sobě, ale teď, když se dozvěděla pravdu mu to vlastně nějakým způsobem odpouští a chápe to a je tady naděje normálního vztahu s otcem Smile Moc se těším, až do příběhu zasáhne Smile
Linie s Carrie zní taky zajímavě, nedočkavě jsem vyhlížela vysvětlení 'co se teda před lety stalo' Smile Carrie i z jen pár řádků působila sympaticky, takže jsem zvědavá Smile
Jak je z mého předchozího příspěvku jasné, čekala jsem taky romanci s Bradem a pořád v ní doufám, protože mě oba spolu moc baví Smile Uvidíme, jak se to vyvine Smile Jsem teď dost zmatená z pana Burberryho, nevím, jestli tam byl zachycen zhruba věk, ale je to otec či potenciální přítel nebo?? Fakt nevím, kam ho zatím zařadit Smile
Andrew je vypočítavý blbec, naprosto nesympatický a doufám, že si to Brett brzy uvědomí Smile
Tereeeza

Poèet pøíspìvkù : 85

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Melinda (Admin) za Mon Apr 20, 2015 8:21 pm

Radynka:
Přesně Very Happy Úplně jsem se potila nervozitou za ní Very Happy Ale ty vtipy o katolické škole vážně nestály za moc Very Happy
Carrie je mi taky hrozně sympatická. Už jen proto, že se v mládí tak kamarádily a přesto, že jí Brett udělala něco tak ošklivého jí dokázala odpustit a sejde se s ní Smile
Mimochodem já jsem taky už zapomněla, co se s Carrie přesně stalo, takže to pro mě bylo znova překvápko Smile
Mužských jí tam autorka nastrčila požehnaně Very Happy A ještě jednu lesbičku...hmmm? Very Happy

Tereeeza:
Ponaučení je tam habaděj Very Happy skoro mi to přijde jak nějaká výchovná knížka Very Happy Když uděláš všechno správně a podle pokynů, dostaneš obálku s pochvalou a radou do života Very Happy
Taky se mi líbilo odhalení toho, proč se k ní "otec" vždy choval tak chladně a odmítavě. Holt mužští to mají v sobě zakódováno s těmi nevlastními potomky, kteří jsou zplozeni při nevěře...
Brad je nejlepší Very Happy Jak ji pořád popichuje Very Happy
Burberry nebyl popsán věkově, ale jelikož se jí líbí a klidně by se dala pozvat na kafe, tipla bych ho maximálně na čtyřicátníka Smile
Andrew je debil Very Happy

Co chci dodat já Smile
Stejně jako vám se mi hrozně líbí, že z ní autorka neuděla krále komiků a že nemá všechno jen tak zadarmo a tak nějak si tím musí projít a uvědomit si sama, k čemu to vlastně bylo.
Hodně je tam vidět, jak Brett ráda radí ostatním ve věcech co sama dělá blbě a nevidí to Very Happy (Brad a pochybnosti o tom, zda s ním jeho přítelkyně nemanipuluje, Meg a její setrvávání ve vztahu, ve kterém není něco v pořádku). Ale já to dělám asi stejně Very Happy Občas je snazší dělat pořádek v životě někomu jinému, než se zabývat vlastními problémy Very Happy
Taky je zde patrné, jak omlouváme ve všem ty, o kterých si myslíme, že je milujeme. Jak schválně přehlíží, že se Andrew chová jako kokot... Very Happy
U Carrie jsem jak jsem psala zapomněla o co šlo tenkrát v mládí, ale taky je mi děsně sympatická už jen proto, že se ozvala i po tom všem Smile Brett se zachovala hnusně, ale kdo ví, jak bychom se zachovaly my. Ačkoli já mám k homosexuálům dost otevřený postoj, takže za sebe můžu říct, že by mě to nejspíš nijak nevykolejilo. Mám kolem sebe hodně gayů a nevidím v tom žádný rozdíl. To je prostě každého věc, jakou má orientaci a nevím, proč by ho to mělo činit nějakým způsobem odlišným, nebo ho nějak vylučovat ze společnosti...
Líbí se mi ten posun, že už Brett vlastně chce některé úkoly plnit sama od sebe a ne proto, že si to maminka přála - najít otce... Smile
Líbilo se mi, že tam jednou byla zmíněna žena jménem Melinda Very Happy Very Happy
A ještě jedna věc...co je to sakra chucpe? Very Happy Very Happy Very Happy
Melinda (Admin)
Admin

Poèet pøíspìvkù : 147

Zobrazit informace o autorovi http://myaddictions.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: